Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit gondoltok a biszexuálisokról?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a biszexuálisokról?

Figyelt kérdés
Milyen egy biszexuális férfi élete?? Van felesége, akár gyerekei, és mindemellett időnként férfiakkal való szexet is igényli?

2012. jún. 1. 23:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
80%

Én is csak egy embert tudok szeretni, mert ez a normális. Egy házasságban meg kell húzni a határt, mivel én nyitott vagyok szexuálisan, ezért a párom is ilyen lesz, és nem lesz ellenére, hogy akár közös megegyezéssel bevonjunk egy harmadikat, vagy egy másik párt. Vagy magánemberként pasizhassak esetleg. Majd hülye is lennék a gyermekeim anyját elhagyni egy k*csög miatt

26/f bi

a lényeg a bizalom, ennyi

2012. jún. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Én meleg vagyok, de nem buz*. Viszont szerintem te ilyen kérdésekkel, meg hogy ezt se érted, annyira vagy meleg, mint én hetero :D
2012. jún. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
93%
Aki a makkra éhes házasság mellett, az se biszexuális, csak egy elfojtott buzeráns, és nekem szabad mondani mert én is meleg vagyok, ennyi.
2012. jún. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Nem értem, mert talán más az értékrendem, mint a legtöbb biszexuálisnak, vagy melegnek.

Nekem nem az az első kérdésem a chatszobában, hogy mekkora a farkad, édes...

2012. jún. 1. 23:52
 15/20 anonim ***** válasza:
91%
Oké. Tehát nem egészen az a kérdésed, amit kiirtál. Első: semmi nincs megszabva kettő: egy kapcsolat kettőn áll, nyilván ha olyat művelsz, ami visszaél a másik bizalmával, vagy a háta mögött, az meg szemétség, és hosszú távon nem fog működik. Én járok házaspárokhoz, mindkettőjük örömére, úgyhogy például igy működik
2012. jún. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is bi vagyok és kifejezetten para h mi lesz majd ha akarok családot, mert jó lenne. Pasikkal én csak aktív vagyok...
2012. jún. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz, mint a melegekről vagy a heterókról. Semmit, elfogadom őket.

Te viszont szerintem el vagy tévedve. Úgy látszik az a tévképzet él benned, hogy egy bi embernek muszáj megcsalnia a párját mert szüksége van mindkét nemre. Na itt van a probléma. A bi nem azt jelenti, hogy nem tud kuki és punci nélkül sem élni, hanem azt, hogy bármelyik közül választhat. Aztán ha szereti, akkor már nem akar mással lenni. Ugyanúgy egy heteró vagy egy meleg is megcsalhatja a párját házasságban.

2012. jún. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A szerelem többek között attól szerelem, hogy nem vágysz senki másra.
2012. jún. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Én biszex nő vagyok. Nálam elég érdekes a dolog. Nem vagyok egy hú de szerelmes típus, viszont egyértelműen nem tudnék szerelmet érezni nő iránt. Csakis férfibe tudok beleszeretni, de mégis szükségem van a puncira. :) Így érzem magam teljesnek. És olyan férfit is keresek, aki ezt megérti. 20/N.
2012. jún. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
de hiába szerelmes valakibe...attól még kívánhatja a pasikat..lehet h nem annyira..de ott motoszkál benne h "kéne már egy jó nagy f*sz"
2012. jún. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!