Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meleg vagy biszex srácok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagy biszex srácok! Mennyire jellemző, hogy 1 partnerrel rendszeresen szexeltek?

Figyelt kérdés
Szeretnék ugyanis egy titkos sexhavert, de azt vettem észre, hogy a többség 1-2 talit akar csak.

2012. júl. 4. 08:41
 1/9 anonim ***** válasza:
6%

Olyan nincs hogy biszex.Valaki vagy b.uzi vagy nem.

Aki férfi létére férfiakkal lefekszik az nem biszek hanem b.uzi.Ez alól nem menti fel az,hogy nőkkel is hajlandó lefeküdni.


Ugyan így a lányoknál sincs biszex.Aki lány létére lánnyal lefekszik az leszbikus és ez alól nem menti fel az,hogy fiúkkal is hajlandó.

2012. júl. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönjük Emese!
2012. júl. 4. 09:25
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
@1:Tudod nem csak fekete és fehér,meg jó és rossz van...
2012. júl. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%

Sok férfi csak szexet akar, semmi egyebet, ezért van ez a jelenség,amiről Te, Kérdező is beszámolsz.

Azért akadnak biszex pasik, akik szeretnének rendszeres kapcsolatot egy férfivel, csak keresni kell. Soka biszex férfi azt hiszi, kényelmesebb az élete, ha nincs felelőssége egy másik állandó partnerrel is, aki történetesen azonosnemű. Alapvetően önző hozzáállás, de valamelyest megérthető, mert a biszex férfiak élete sem könnyű.

A meleg férfiaknál is az van, hogy sok csak szexet akar, sok állandó kapcsolatot, és vannak, akik többéves állandó kapcsolat mellett is szeretnének időnként csak szexet.

2012. júl. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

A férfiaknál a szexuális, a nőknél az érzelmi késztetés az erősebb. Azt mondják egy leszbikus pár "három nap után összeköltözés, egy hét után esküvő" .

A két fiús párok esetében viszont sokkal lassabb az elköteleződés. A rendszeresség érzelmi szál kialakulásával jár, az pedig felelősséggel. És ha ne adj isten nem kölcsönös, akkor mindketten rosszul érzik magukat. (Plusz add hozzá a társadalmi nyomást, mert nem mindenki meri felvállalni magát és a társát. Sokkal egyszerűbb egy-két alkalmi kalandot leplezni mint egy több éves bármilyen jellegű kapcsolatot.)

2012. júl. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
tényleg nehéz ilyet találni
2012. júl. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
84%

Nekem tavaly volt, hogy egy 28 éves pasival időnként találkoztam és ott is aludtam.

A Gaypoint-on írt rám, majd msn-en kezdtünk el beszélgetni.

Kiderült, hogy ott lakik a közelembe és szóba hozta, hogy akkor találkozhatnánk. Egy kis idő múlva beleegyeztem és mondtam, hogy hol találkozzunk.

Mondta, hogy meghívták egy házibuliba, és ha akarom vele mehetek, erre nemet mondtam. Inkább felmentem a lakására és beszélgettünk közbe megitta, amiket a házibuliba vitt volna.

Arra a napra egyáltalán nem terveztem, hogy bárkivel is találkozom, nem is akartam semmit.

Próbálkozott, ami nagyon tetszett, később amikor levette a pólóját, mondta, hogy simogassam meg a hasát. Elkezdtem simogatni majd meg is nyaltam és minden gátlásom megszűnt.

18/f

2012. júl. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
utolsó,te igazi büszke liberális vagy.LMP szavazó.
2012. júl. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
88%

Mi köze van a politikának a szerelemhez meg a szexhez?

Egy meleg is lehet konzervatív.

A hülyeséget és homofóbiát se csatoljuk már pártokhoz, mert eléggé degradáló.

2012. júl. 6. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!