Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mi a véleményetek erről,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről, szerintetek igazat mond? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval a rövid történet ott kezdődik,hogy voltam egy barátnőm szülinapján,ahova meghívtuk egy tőlem 1megyével arrébb élő,kolis legjobb haveromat aki mellesleg összejött az egyik legjobb csaj barátommal..és a lényeg,hogy az este közepén még kb.teljesen józanul összekente a ruhám(mármint haverom)és én meg bementem a fürdőbe megnézni,hogy mennyire vészes..ő utánam jött,szét nézett -behúzta az ajtót és lesmárolt..így nyelvel együtt minden..én teljesen lesokkolódtam,hogy úristen ez mi?Ezenkívül még aznap este amikor nálunk aludt,arra keltem,hogy csókolgatja a felső ajkam,és ő erre reggel azt mondta,hogy csak a csajjal álmodott.Mert tudni kell a srácról,hogy ilyen nagy bevállalós,nőcsábász akiből senki nem nézné ki és feltételezné ,hogy bármi egyéb hajlama lenne.Telt -múlt az idő..én kb. megőrültem a gondolattól,hogy úristen mi lesz..és végül mondtam,hogy beszéljük meg..ő kb. 200%osan letagadta,hogy benne bármi ferdehajlam lenne,ő csak ennyire gátlástalan és annyira biztos magában,hogy ő ezt nem veszi komolyan és nem zavarja..nekem ez kicsit hihetetlen ,főleg,hogy a koliba is vannak érdekes "viccei"..Szerintetek tényleg tud vki ennyire gátlástalan lenni?Hogy ezek után és közben az undor halvány jelét sem látni?...bocsánat a néhol érthetetlen megfogalmazásokra és gondolatmenet váltásokra..de nem vagyok a szavak embere:/

2012. júl. 10. 01:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Rövid történet?? na menjél te a tudodhova.
2012. júl. 10. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
haha "rövid" történet, fogadjunk a péniszedröl is ezt mondja mindenki
2012. júl. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
valóban nem sikerült túl rövidre,bocsi..de ettől függetlenül értelmes válaszokat várok..köszönöm.
2012. júl. 10. 01:46
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

01:45


: )

2012. júl. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Remélem tökön rúgtad, mikor lesmárolt a wc-ben... Neki már úgyis minek az, nincs igazam?!
2012. júl. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
összefoglalom sukár csávo bedobta a wc-be ledugta a nyelvét a torkán, aztán ezekután hazavitte ahol a csávo megbaszta és most csodálkozik h ribanc lol
2012. júl. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 KMJ ***** válasza:
100%
Az ilyet legjobb mesze elkerülni,
2012. júl. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
közelsem..
2012. júl. 10. 01:48
 9/12 A kérdező kommentje:
ezen kívül egyébként tényleg nem történt semmi és nem is tudott volna,ahogy észbe kaptam megszakítottam a próbálkozását..csak szimplán nem tudom hova tenni,és fogalmam sincs,hogy mit gondoljak
2012. júl. 10. 01:51
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Biszex a srác, és valszeg rád van gerjedve, csak nem akarja bevallani. Talán fél, hogy elterjeszted róla, és akkor oda a nőcsábász image.
2012. júl. 10. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!