Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit gondoltok erről? 3 éves...

Mit gondoltok erről? 3 éves kislányom reggel látott valakit az ágyamnál. Fantázia csak, vagy tényleg igazat mond?

Figyelt kérdés

A kislányom ma azt mondta nekem,hogy látott egy kislányt az ágyamnál reggel amikor átjött hozzánk... Most is ráz a hideg ha belegondolok,mert én valamilyen szinten hiszek ezekben a dolgokban,de így hogy velünk történik azért elég hátborzongató...

Szerintetek 3 évesen kitalálna ilyet?


2011. jan. 21. 22:24
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
63%

nem találta ki... Ők 7 éves korukig látnak. ha nem félt tőle, nincs baj :)

Vele van és védi. ne félj...

2011. jan. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
74%
nem találta ki, de tényleg félelmetes egy felnőttnek ez az egész. Ha Te nem félelemmel kezeled (amennyire lehet), akkor ő sem fog félni tőle. Próbáld elfogadni, neki ez most természetes mindaddig, amíg rajtad nem látja a félelmet.
2011. jan. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
70%

Valóban látják még azokat a dolgokat, amiket mi már nem.

Engem is a hideg kiráz ezektől, de így van:-$

2011. jan. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még képzeletbeli barátom is volt:) Én csak elképzeltem, hogy látom őt. De mindig mondtam anyuéknak, hogy Piti (ez volt a neve) itt van meg ezt meg azt csináltuk.

Egyébkét az apja kamionsofőr volt:P

2011. jan. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy csak fantázia. Nekem pl ennyi idősen volt képzeletbeli barátom akit naminak hívtak:D De nem létezett. Lehet,hogy a kislányodnak van egy ilyen.
2011. jan. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi a válaszokat,hát nem lettem nyugodtabb... :)

Persze nem mutatom ki,hogy én kicsit megijedtem ettől az egésztől... Azt mondta,hogy megnézte,megsimogatta a kislány az ő arcát.Aztán megkérdeztük tőle,hogy milyen ez a kislány,hogy aranyos-e,arra határozottan kijelentette,hogy nem.

Utolsó két válaszolónak: Lehet a Tiétek is csak felnőttek szemével tűnt képzeletbelinek... ;)

2011. jan. 21. 22:47
 7/38 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Én szeretném hinni,hogy csak fantázia. Aztán ki tudja. Egyébként a múltkor olvasgattam a gyerek kiskönyvét, abban azt hiszem 5 éves korban írja is,hogy kitalál ilyesmiket egy gyerek.
2011. jan. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
51%
Simán kitalálja. Nem hazugság ez, ő csakugyan hiszi, hogy látta, a kicsiknek nagyon élénk a fantáziája. Persze ha hiszel a szellemekben meg a manókban, akkor nyilván azt akarod hinni önigazolásképp, hogy ő is azt látja.
2011. jan. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
gyerekeknél még előfordul, hogy az álom valóság és mikor felkelnek még látják, amit álmodtak - csak mert írtad, hogy ez reggel történt
2011. jan. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
65%
Én nem hiszek ebben, ez nem bizonyított dolog. Szerintem csak a fantáziája arról, amit éjjel álmodott :) Lehet, h "félálmomban" ment át hozzád és valósnak tűnt neki a másik kislány.
2011. jan. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!