Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A fiuk között sok olyan van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiuk között sok olyan van aki legalább biszex?

Figyelt kérdés

2012. júl. 14. 13:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Igen eléggé sok van!!!!

CSak töbnyire rejtözködősek

2012. júl. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 jin ***** válasza:
31%
Legalább ?mi a f@sz?ez mostmár követelmény ,b@zdmeg?
2012. júl. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem, nem követelmény... arra vagyok kivámcsi kb milyen arányban vannak azok akikben meg van a hajlam
2012. júl. 14. 13:47
 4/12 A kérdező kommentje:
minimum a hajlam
2012. júl. 14. 13:48
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Hajlam ...az rohattul sok emberbe meg van ..Tényleg nagyon sokban ...Csak vannak olyan esetek is elég sokszor iszonyatos mélységekbe eltemetik magukban mert képtelenek szembenézni vele vagy torzult ,deviáns viselkedésként élik meg..Mert ugyebár ebbe a kedves országban az emberek töbsége ezt sugalja
2012. júl. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem az legalább ugyanolyan káros, ha azt sulykoljuk az emberekbe, hogy benned is megvan a hajlam, mert mindenkiben megvan a hajlam, mivel mindenki legalább egy picit is biszexuális. Egy torzult szexuális identitásra való buzdítás ez.


Én azon a bizonyos Kinsey-skálán 8-9-es vagyok, mivel a 7 már közelebb van az abszolút biszexuálishoz (5), mint az abszolút heteroszexuálishoz (10), márpedig sokkal inkább heteroszexuális irányultságú vagyok, semmint biszexuális.


25/F

2012. júl. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A fiúk kb. 40%-ában megvan a kiváncsiság és a hajlam a biszexualitásra és a melegségre. Aki ezt életében legalább egyszer ki is próbálja, az kb. 20-25%, a tudatosan biszexek aránya a társadalomban 5-10%, csak úgy mint a melegek, akik 3-7% arányban vannak jelen.
2012. júl. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem sok. Én a kb 1000 fős ismerősi körömből kettő homárról tudok. Mondjuk a fele fiú, akkor 500-ból kettő, az kevesebb mint fél százalák, szerintem nem mondható soknak. Csak valami miatt a homárok nagyon propagálják magukat, vagy valakiknek érdekük, hogy úgy tűnjön mintha sok lenne belőlük.
2012. júl. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én meleg vagyok, rá kellett jönnöm, hogy jobb úgy, ha belátom, ez van, sokkal kellemesebb, mint egy alibi barátnőt keresni és esetleg tönkretenni lelkileg, vagy a nagy próbálkozásban hogy hetéo legyek még mélyebben depressziós legyek.

Én olyan 2-3% körül hallottam a homoszexualitás arányát, sokan soha sem vállalják fel, bár tény, hogy nem lehet rajta változtatni.

2012. júl. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem több biszexuális van, mint ahogyan a statisztikák mutatják. Én is biszex vagyok és úgy érzem, jó meglátásaim vannak ilyen téren. 19/f
2012. júl. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!