Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy homoszexuális beleszerethe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy homoszexuális beleszerethet egy nőbe és lehet újra heteroszexuális, de legalább is biszex?

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%
mit tudom én !!! elvileg lehet.
2010. jún. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Erre csak ezt tudom mondani: Brokeback Mountain.

Nem éppen az a felállás amit írsz kedves kérdező, de a lényege ugyanaz.

2010. jún. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
kizárt.
2010. jún. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem csapj fel egy Idegen szavak és kifejezések szótárát.
2010. jún. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Attól függ, hogy hol helyezkedik el a Kinsey-skálán.


Elméletileg egy csőhomokos nem szerethet bele egy ellenkezőneműbe. (Ugye az igaz barátságot és a szerelmet csak a szexuális vonzalom választja el.) Tudtommal az emberek 80%-a hajlik a biszexualitás irányába, szóval semmi nincs veszve.


Miért? Te a szeretett lány vagy, vagy pedig az említett meleg srác?


20F

2010. jún. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%

Viszont azt megjegyezném, hogy hetero biztos nem lesz. Ha egyszer bejöttek neki a pasik, azt a későbbiekben nem tudja magából kiirtani és felesleges is ezzel erőlködni.


Vagyis én biszexként így látom. :D


(21:20-as voltam.)

2010. jún. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

Már eleve óriási hülyeség ez: "lehet újra heteroszexuális". aki homoszexuális, az sosem volt heteroszexuális. legfeljebb egy ideig nem ismerte fel.

Aki már egyszer beismerte -elsősorban magának-, hogy meleg, az nem fog visszaváltozni, vagy biszexé válni. Gondolhatod, hány elkeseredett meleg megtenné, ha ez csak úgy jönne.

A heteróból sem lesz csak úgy homoszexuális.


A Brokeback Mountain meg hülye példa, semmi köze a kérdéshez. Ott a férfiak nem melegből lettek heterók és azért nősültek meg, hanem mert elvárta tőlük a társadalom. Mindketten melegek voltak. Vagyis talán Ennis inkább biszexuális, mert neki Jack-en kívül nem volt kapcsolata más férfval, csak nőkkel.

2010. jún. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

21:20-as én volnék a lány.. de lehet, hogy jobb ha csak barátok maradunk.. kiverem a fejemből és keresek egy másik pasit..

Pedig gyerekkora óta ismerem és sosem vonzódott igazán a fiúk iránt. Most viszont igen... :((

De mindegy.. csak az zavar, hogy nem igen tudom megvédeni. Mindenkinek eljutott a fülébe a hír és hát eddig is voltak páran akik nem kedvelték (mert sokk barátja van..) és most meg mégjobban nem kedvelik..

2010. jún. 9. 06:36
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
ha már 1x fiu párti lett nem hiszem hogy csajjal lesz bármilyen érintkezése.. szerintem biztos nem azért vállalta fel hogy meleg mert csak 1 kis ideig akar az lenni
2010. jún. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha beleszeret egy nőbe, akkor nem homoszexuális, és ha valaha vonzalmat érzett azonos neműekkel szemben, akkor nem lesz heteroszexuális... ennyi.
2010. jún. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!