Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meleg vagy bi fiúk! Ha megkérn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagy bi fiúk! Ha megkérne egy hetero srác, hogy szexeljetek vele akkor bevállalnátok?

Figyelt kérdés
Ugyanis régóta töröm a fejem ezen, hogy egy sráccal milyen és nem ismerek se meleg, se bi fiúkat. Pedig egy vékony pesti sráccal kipróbálnám. Csak nem tudom ez hogy megy nálatok.

2012. júl. 21. 09:46
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Aki benne lenne kérem privit írjon! Csak pesti srácok! Ami fontos, hogy csak átlagos vagy vékony srácot tudok elképzelni. Én is ilyen vagyok!
2012. júl. 21. 09:48
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy hetero nem kér ilyet!
2012. júl. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Jogos, de engem mégis érdekel és mégse érzem magam melegnek ettől. Lehet az egésztől elmegy majd a kedvem, mert volt rá példa, de most éppen úgy vok vele, hogy érdekel.
2012. júl. 21. 09:57
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy Ilyasviel írta, egy hetero nem kér ilyet. Nem értem miért nem sikerül megérteni, hogy hetero valaki attól lesz, hogy CSAK ÉS KIZÁRÓLAG ellenkezőneműekkel él nemi kapcsolatot. Ezt még a nyomorék 3 skatulyás rendszer is mindenkinek a képébe hányja.


Egyébként melegek közt nagyobb eséllyel találsz erre embert, hiába vannak passzív bi srácok is.

2012. júl. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Lehet van bennem bi hajlam, de sok olyat hallani, hogy egy srác kipróbálta sráccal és soha többet. Akkor ő mi?
2012. júl. 21. 10:09
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek jóval nagyobb részében van némi bi hajlam, mint ahányan felvállalják. A "3 skatulyás rendszer" szerintem inkább identitást jelent, mint definitív kategóriákat. Nem egy, magát heterónak valló sráccal szexeltem már alkalmilag (sajnos nem vagyok vékony pesti - bocs, kérdező :)), és én is voltam már lánnyal, mégis melegnek vallom magam.

Ha itt nem kapsz ajánlatot, nyugodtan menj el olyan helyekre, ahol meleg/bi fiúkat lehet találni alkalmi szexre (pl. chat.hu, eropolis.hu), jó eséllyel találsz majd valakit :)

2012. júl. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

Vannak börtönök, ahol a rabok egymással aktív szexuális életet élnek, kiszabadulva mégis ellenkező neműekkel kerülnek csak kapcsolatba. Akkor Ők mik?


Na de nem ez volt a kérdés témája, szóval nem okvetlenkedek tovább.


#6: Igazad van, de ettől még idegesítő, mert hiába könnyebb így megértenie saját magát az embernek, attól még a szexuális hovatartozás nem egy ennyire egyszerű és fix fogalom.

2012. júl. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Attól még nem lesz valaki bi ha kipróbálja.

Amúgy kérdező óvatosan, mert kifogsz valami erőszakosat és képzeld már majdnem ott járnátok, hogy szex, és te benyögöd "bocs de még se akarom".....

2012. júl. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha pesti vagy akkor keresd fel az alteredo nevű klubbot ott biztos találsz embereket ;)
2012. júl. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nem alterego?
2012. júl. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!