Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meleg vagy bi fiúk ti mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagy bi fiúk ti mennyire szeretitek ha az arcotokra élveznek ez nálatok gyakoribb mint a heteróknál?

Figyelt kérdés

2012. júl. 28. 16:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire nem szeretem, mert aktív vagyok. Egyszer volt ilyen, nem zavart, de mondjuk ha a szemembe ment volna, idegesitett volna. Nem tudom, kinél mennyire gyakori, én nem tudnék róla, hogy itt népszerűbb lenne, mindenki azt csinál a párjával, amit akar

26/f

2012. júl. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
én szeretem, de ha a szemembe megy, az már cinkes. (Előfordult már)
2012. júl. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem,bár ritkán van benne részem,de ha lehet az arcomra kérem.F bi.
2012. júl. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem számít különösebben, hogy hova megy (bár inkább nyelni szeretem), de ha a partner szeretné, nyugodtan az arcomra élvezhet.


Hogy gyakori-e, mint a heteróknál? Szerintem igen, bár nincs objektív összehasonlítási alapom. :) De fiú-fiú szexben ugye nincs "alapértelmezett" szexuális aktus, mint a heteróknál a vaginális szex, ezért lehet, hogy kísérletezőbbek vagyunk ilyen téren, meg aztán ideális esetben 2 "adag" keletkezik egy aktus során, többfelé jut belőle. :) Olvastam azt is, hogy egyes lányok megalázónak tartják az arcraélvezést, szerintem ilyen fiú-fiú szexben nincs, mivel mindkét résztvevőnek megvan rá a lehetősége :)

2012. júl. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
*gyakoribb-e
2012. júl. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom. De ez embertől függ nem a szexuális orientációtol.

19/F

2012. júl. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

nem igazán szeretem mert beleragad az arc szörzetembe,pár a barátaim ignyelték volna,de megértették,hogy ez nálam nem igazán nyerő.amíg csupasz volt az arcom addig simán jöhetett.

27/f bi(lány)

2012. aug. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 I <3 Bears ***** válasza:
100%
27/f bi(lány) dafuq?Ezt nem értem...
2012. aug. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

előző:

a 27/f bi (lány)= bi pasi, aki a lányszerepet kedveli a pasikkal :)

2012. aug. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%

Olyan nincs...

Van aktív meg passzív

2012. aug. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!