Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Elgondolkodtam, hogy kit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elgondolkodtam, hogy kit dugnék meg. Oprah-t, vagy az egyik osz. Társamat aki olyan kis "ártatlan" kinézetű. Ez azt jelenti hogy biszex hajlam van bennem? 18F

Figyelt kérdés

2012. szept. 2. 16:08
1 2
 1/13 Mókusgyilkos ***** válasza:
80%

ha az oszt társ nem pasi akkor nem biszex XD

ha igen akkor igen v szimplán tini v és mindenre fel áll :D

2012. szept. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ő fiú, az oszt társam, és inkább őt, ezerszer:D de ez lehet azért mert Oprah néger....
2012. szept. 2. 16:14
 3/13 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%

akkor 1 rasszista biszex vagy :D

de ezt felhozta vki? mert eléggé tipikus pasi körkérdésnek hangzik v magadtól kezdtél el ezen agyalni ?XD

2012. szept. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
áh volt ez tavaj egy buli, ahol hasonlóakat kérdezgettünk, és ma eszembe jutott hazafelé jövet közben xD
2012. szept. 2. 16:19
 5/13 anonim ***** válasza:
tavaLY
2012. szept. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha Oprah bejön neked, akkor alapból homár vagy, és nem biszex!
2012. szept. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Oprah, SOHA nem jön be xD
2012. szept. 2. 16:42
 8/13 anonim ***** válasza:
Nemár, egy b*zi náci XD
2012. szept. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
Ja értem, ez ilyen "would you rather" típusú választás. Hát figy, rengeteg embernek vannak látens bi hajlamai, csak ritkán kerülnek olyan helyzetbe, hogy ez elő is jöjjön, mert a mi korunkban csak a heteroszexualitás az elfogadott. Ha pl. patrícius lennél az ókori Rómában, a kereszténység elterjedése előtt, és a feleséged egy öreg, kövér nőszemély lenne (mint Oprah), senki nem lepődne meg rajta, ha inkább egy "kis ártatlan kinézetű" rabszolgafiút dugnál. :)
2012. szept. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
értem amúgy. azonban azt hozzáteszem, hogy ő a padtársam, és nagyon aranyos, kedves srác. nem az bulizós fajta, inkább ártatlan, csendes, és szóval, jó mellette lenni alapból is, szal egyszerűen nem tudom most milyen ruhaöblítőt használ, de az illata is jó, édes, vagy nem tudom.
2012. szept. 2. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!