Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha izgat, hogy egy nagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha izgat, hogy egy nagyobb péniszt megfogjak esetleg verjem az már akkor meleg hajlam vagy csak egyszerű kíváncsiság?

Figyelt kérdés
Régóta érdekel milyne lehet egy 21 centis vagy nagyobb péniszt fogni és verni. Kicsit irigylem mert nekem csak átlagos van.

2012. júl. 27. 16:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%
Kezdőb*zivagy apukám.
2012. júl. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Öhm...ez nem féltékenység..hanem,meleg vagy. nekem sincs 20 cm de kiváncsi milyen lenne ha a sajátom ekkora lenne..de ha valakinek látnám a farkát akkor szerintem hánynék viccen kivül. Kezdd el elfogadni.. :S
2012. júl. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ajaj! Látom tele leszek én itt beszólásokkal! Előre szólok, hogy nagyon nem izgatnak! Csak normális hozzászólásokkal foglalkozom!
2012. júl. 27. 17:24
 4/12 anonim válasza:
76%
Nem beszólás, de valószínűleg csőmeleg vagy. de sebaaj, nem dől össze a világ
2012. júl. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
meleg hajlam.
2012. júl. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem bántani akar...aki más férfi péniszét akarja kiverni az meleg..sajna ezvan..
2012. júl. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Miért lenne meleg?-.-' Bisex hajlamról itt még senki nem hallott?Hogyha vonzódsz a lányok iránt, akkor a meleg hajlamot én kizárnám, szóval marad a bisex hajlam, de mivel nem mondtad, hogy vonzódsz-e a lányokhoz, ezért ez csak feltételezés marad.
2012. júl. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
pénisz megfogása meleg hajlam. ha ez melett van punci megfogása is, akkor az biszex hajlam. de kérdés kizárólag arra irányult, hogy pénisz megfogása meleg hajlam e, nem pedig pénisz ÉS punci megfogása, tehát a válasz a kérdésre az, hogy igen, ez MELEG hajlam.
2012. júl. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is hozzá szolnék ehhez pár szót!

Szerintem ez még nem jelent meleg hajlamot csak kíváncsi vagy egy nálad nagyobb EXTRA méret fogására és érzésére.

Bár előttem szólóknak is van igaza ha fogni akarod és még húzkodni is akkor az melegség érzete.

Igaz ez attól is függ mennyi éves lennél.Ki alakult-e már benned a hova tartózás hogy Bi,meleg vagy Heteró lennél a szex terén?Előbb ezt kell tisztázni gondolataidban aztán lehet kérdezni.

Lehet hogy ezek szerint nem zárkózol el a meleg élet dolgaitól sem.Ha voltál már lánnyal vagy azokra is a csajokra is gondolsz akkor nem kétséges nem meleg vagy hanem biszexuális.

Na további minden jót!

Próbáltam normálisan hozzá szólni kérdésedhez!

2012. júl. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Valahol a kettő között :) Bár szerintem egyértelműen biszexuális hajlamaid vannak. De miért éppen 21 cm? :O:D Az meg már átlagos feletti, vigyázz vele :)
2012. júl. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!