Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kíváncsi voltam, megtettem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi voltam, megtettem, kipróbáltam, és most szétvagyok esve, és rohadtul lelkiismeret furdalásom van. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Nagyon jó lenne valami tanács. én egy fiú vagyok. nagyon régóta kíváncsi voltam milyen lehet egy fiúval együtt lenni. megtettem. összegyüjtöttem a bátorságomat, és beregeltem egy társkeresőre. ott találtam is egy fiút, aki anonim volt eleinte, de kiderült, annyi idős mint én. nagyon megszerettük egymást, és találkoztunk párszór.


Viszont most a legutolsó találkozásunkkor nem bírtuk tovább, és megtörtént a dolog. Feljöttünk hozzánk, és megtörtént. Azonban miután ez megtörtént, annyira rosszul éreztem magamat, hogy szinte alig vártam hogy elmennyen. teljesen szar érzés fogott el. és azóta mióta elment, folyamatosan hívni szeretne, de nem veszem fel neki. letiltottam msn en, skype on, de sms eket küld, amiben bocsánatot kér ha csinált valamit... mi a fenét csináljak? mert egyszerüen nem tudom mihez kéne kezdenem. tényleg nagyon jó volt együtt, de mióta megtörtént egyszerüen kikészültem. most ez a 2. nap, és még mindig hívni próbál néha, bár már sokkal kevesebbet.


f



2012. szept. 8. 18:50
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne legyen lelkiismeret furdalásod... Sose bánd meg azt, ami egyszer jó volt. Amúgy hány éves vagy?
2012. szept. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Talán próbáld megfogalmazni, hogy mi a bajod pontosan.
2012. szept. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
100%
mond meg neki hogy lelkiismeret furdalásod van, és nemhiszed hogy menne ez a dolog. Aztán ha akarjátok tartjátok még a kapcsolatot ha nem akkor meg nem. De majd csak leülepedik ez a dolog benned és nem fog zavarni hogy megtetted. És ne tiltsd le sehol és vedd föl a telefont neki vagy válaszolj az sms-eire mond el neki ezt tuti megérti majd, így csak szarul érzi majd magát ő is meg te is.
2012. szept. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
12%
Kösz,elment az étvágyam -_-
2012. szept. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
LOL
2012. szept. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Azonban miután ez megtörtént, annyira rosszul éreztem magamat, hogy szinte alig vártam hogy elmennyen. teljesen szar érzés fogott el. Lehet engem is elöntött volna a "szar érzés" :D
2012. szept. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

az a bajom, hogy rosszul érzem magamat, és nem tudom most mit kéne tennem.

Beszélnem kéne-e vele, vagy sem, és nem tudom mi lenne a helyes út...

Nagyon fáj hogy szomorúságot okozok neki, de egyszerűen amit műveltünk az akkor jó volt, de utána undorrá vált, és nem bírok így élni....

2012. szept. 8. 19:00
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

nyugodj meg. egyszerűen csak mond el neki amit most érzel.

meg kell értenie.

2012. szept. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

De én nem akarom hogy vége legyen a barátságunknak, meg eleve minden jó volt addig amíg meg nem tettük. csókolóztunk is, sosem volt ilyen érzésem,. de azután... ráadásul még azt is élveztem, nagyon de mikor elélveztem borzalmas lett...


Nem akarok véget vetni neki, de folytatni sem.... mit kéne tennem? hogy lehetne túltenni magamat ezen?

2012. szept. 8. 19:07
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Vagyis akkor ti b.zik vagytok és most az a problémád, hogy megrakott téged hátulról, vagy fordítva, nem lényeg... és neked, ezért lelkiismeretfurdalásod van?

Bocsi, ha kicsit nyersen fogalmaztam...

Kérdéseim:Biztos melegnek érzed magad? Vagy csak kíváncsiságból csináltad ezt az egészet? Ha nem vagy meleg, akkor eléképzelhető, hogy azért érzed magad rosszul... Amúgy a srácnak mond meg, hogy te nem akarsz tőle semmit és legalább nem fog hívogatni és beletörődik.

2012. szept. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!