Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kíváncsi voltam, megtettem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi voltam, megtettem, kipróbáltam, és most szétvagyok esve, és rohadtul lelkiismeret furdalásom van. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Nagyon jó lenne valami tanács. én egy fiú vagyok. nagyon régóta kíváncsi voltam milyen lehet egy fiúval együtt lenni. megtettem. összegyüjtöttem a bátorságomat, és beregeltem egy társkeresőre. ott találtam is egy fiút, aki anonim volt eleinte, de kiderült, annyi idős mint én. nagyon megszerettük egymást, és találkoztunk párszór.


Viszont most a legutolsó találkozásunkkor nem bírtuk tovább, és megtörtént a dolog. Feljöttünk hozzánk, és megtörtént. Azonban miután ez megtörtént, annyira rosszul éreztem magamat, hogy szinte alig vártam hogy elmennyen. teljesen szar érzés fogott el. és azóta mióta elment, folyamatosan hívni szeretne, de nem veszem fel neki. letiltottam msn en, skype on, de sms eket küld, amiben bocsánatot kér ha csinált valamit... mi a fenét csináljak? mert egyszerüen nem tudom mihez kéne kezdenem. tényleg nagyon jó volt együtt, de mióta megtörtént egyszerüen kikészültem. most ez a 2. nap, és még mindig hívni próbál néha, bár már sokkal kevesebbet.


f



2012. szept. 8. 18:50
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Újra...


Jólesett. csókolóztunk. a szex is nagyon jó volt. de mikor elélveztem borzalmas volt, és ez azóta is tart. rájöttem hogy mit csinálok és ez szörnyű. És igen, én voltam a lány... és ez is borzalmas. hogy megalázónak tartom most, akkor meg magamtól mentem bele.... de borzalmasan szégyenlem most....

2012. szept. 8. 19:16
 12/28 anonim ***** válasza:
SzégyeLLed magad? Nem tudod mit tegyél? Egyetértek hármassal. Annyi jár neki, hogy felhívd és közöld vele a dolgokat, hogy vége. Amúgy meg ne csodálkozz, hogy ilyeneket írkálnak, és bu*iznak, ha ilyen részletességgel leírod, hogy (pl te voltál a lány)
2012. szept. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
gondoltam tiszta vizet öntök a pohárba. de nem akarom neki azt mondani hogy vége. de folytatni sem tudom. nem tudom mit kéne tennem.
2012. szept. 8. 20:03
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Lelkiismeret-furdalásod van, talán ugyanazért, amiért sok más embernek, amikor elkezdenek önkielégíteni, mert amint elélveznek, elmúlik a szexuális inger, ami addig elnyomta azt az érzést, hogy valami "rosszat" csinálnak. Persze nincs abban semmi rossz, egy idő után elmúlik ez az érzés. Szerintem várj egy kicsit, amíg lecsillapodsz, a srácnak írd meg, hogy nem csinált semmi rosszat, csak lelkiismeret-furdalásod van és emiatt totál ki vagy készülve. Van olyan barátod, szülőd stb., akinek beszélhetnél a dologról? Szerintem már az is sokat jelent, hogy így kiírtad magadból, de ha beszélni is tudnál valakivel, az még jobb lenne. Ha a sráccal tudnál beszélni, az lenne a legjobb :)


Szabad kérdeznem, hány éves vagy? (Ha nem akarod publikusan megírni, akkor privátba - ne aggódj, nem vagyok perverz:))

2012. szept. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 walk w1th mee ***** válasza:
lol
2012. szept. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%
Figy ha buzogàny vagy akkor ne fèlj többször is lesz a kimenõ nyìlàsod bemenõ nyìlàs. De ha fèrfinek èrzed magad eltakarìttlod az èletedbôl a kanidat ès elfelejted az egèszet. Pl keresel egy nõt.
2012. szept. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
85%
Ez a melegek sorsa, arra vágysz amit a társadalom előtt leginkább szégyellsz. Döntsd el melyik erősebb benned a vágy vagy az emiatt érzett szégyen. Ebben senki sem tud neked tanácsot adni. Ha újra felébred benned a szexuális vágy újra akarni fogod és ha most elutasítod azt akivel jó volt, nem lesz kivel folytatnod.
2012. szept. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
önző vagy. csak magaddal fogllkozol. egyáltalán el tudod képzelni min megy keresztül, hogy egyszercsak minden értelemes ok nélkül megszakítottad vele a kapcsolatot? azonnal mondd el neki, miért viselkedsz így vele!!!
2012. szept. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszokat. már megtörtént. megmondtam mindent, sírtunk, és megbeszéltük hogy maradunk együtt, de egy kicsit szüneteltetjük a szexet, és csak csók, és ölelés marad. nekem az elég. majd ha csillapodik minden akkor újra. most jobban érzem magamat amúgy. nem tom miért. talán mert itt kiírtam magamból, vagy nem tudom. de jobb. és nem vagyok önző. szeretem őt.
2012. szept. 8. 23:18
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudj, hogy önzőnek neveztelek. megbántam.
2012. szept. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!