Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk! Ti mit csinálnátok ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit csinálnátok ha a legjobb barátotok megcsókolna?

Figyelt kérdés

2012. szept. 10. 21:43
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
Hát az lehet, hogy én nem teljesen vagyok hetero. Nemtudom mit csinálnék ha megcsókolna egy haverom.
2012. szept. 11. 16:30
 22/42 anonim ***** válasza:
88%

Ha nem lenne közös vonzalom akkor ellökném, talán még egy pofont is kapna hirtelenjében.:D

F/meleg

2012. szept. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:

Pofont?De ő nem bántott téged.

Meg így sokkal egyszerűbb kinyilvánítani a tetszésünket, mintha szóval mondaná.

2012. szept. 11. 16:44
 24/42 anonim ***** válasza:
83%
Lányként én, ha a legjobb barátnőm csinálná, elsőre csak elhúzódnék, aztán számon kérném, hogy mi volt ez. Finoman közölném vele, hogy sajnálom, de ez nem megy. Aztán néhány elképzelhető sírás-rívás után ugyanúgy folytatnánk a barátságot.
2012. szept. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
Na ez egy normális felfogás.
2012. szept. 11. 22:03
 26/42 anonim ***** válasza:
98%

huhh.. Velem megtortent.. Nem eppen legjobb baratom, de eleg kozel all hozzam a gyerek, mindig is fura volt a kapcsolatunk.. Mikor meg megcsokolt nem kicsit sokkot kaptam, elhuzodtam tole es egy szo nelkul hazamentem. Szerencsere azert kapcsoltam egybol, es nem bsztam allon, pedig bevallom, nekem is ez lett volna az osztonosreakciom. Szal szepen hazamentem, atgondoltam az egeszet, es persze rajottem, h csomo dologbol eszrevehettem volna h meleg, meg h bejovok neki. Kitalaltam, h mit mondjak neki es masnap atmentem hozza, megdumaltuk a dolgot, o szerelmet vallott nekem, azt mondta h nem fog probalkozni, de jobb ha tudom.. Aztan sirtunk egy jot, meg dumaltunk es azamentem, de mikor elkoszontem megoleltem.. Nem tudtam ra haragudni, ott allt mint egy rakas szerencsetlenseg, meg en ereztem magam szarul h nem vagyok legaabb csak egy picit meleg, h o boldog lehessen.. De szerencsere egy fel evre ra osszejott egy sraccal, es tulleett rajtam. Am azota csak meg jobb baratok lettunk :)

17/f

2012. szept. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
85%
bárcsak így lenne *vágyakozó tekintet*
2012. szept. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:

Még jó, hogy nem ütötted meg. És örülök, hogy barátok maradtatok.:)


Előző rólad tudja, hogy meleg vagy aki után vágyódsz?

2012. szept. 13. 12:38
 29/42 anonim ***** válasza:
89%
nem tudja..
2012. szept. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
83%
Nincs legjobb fiúbarátom, de ha lenne és bejönne, akkor viszonoznám. 15/F
2012. szept. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!