Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Simogatást, bújást, szeretgeté...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Simogatást, bújást, szeretgetést szerető meleg vagy bi srácokkal hol ismerkedhetek?

Figyelt kérdés
Vonz a szex is, de az ismerkedő oldalakon azt vettem észre, hogy vagy csak sex vagy csak kapcsolat. Én kapcsolatot nem szeretnék, de állandó szexpartner akivel lehetne simi, stb is igen. Ez tényleg nagyon elképzelhetetlen? Pesti vagyok, tehát elég sokan vannak a környékemen, de mégse....

2012. szept. 17. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
az öklöm végén
2012. szept. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
xd
2012. szept. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Most írod szexpartnert szeretnél, de nem jó a netes ismerkedő, mert ott csak szexet akarnak.

Na most mi van?

2012. szept. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem a kérdező szexhavert keres, akivel időnként összejárhat. Nekem van egy ilyen, vele van simi, smár is, szóval nem elképzelhetetlen. Őt az eropolis.hu-n találtam, de sztem bárhol találhatsz ilyet magadnak, csak ismerkedés során tedd egyértelművé, hogy mik az igényeid.
2012. szept. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
eggyel több...
2012. szept. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
az első válasz a legjobb :D
2012. szept. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tehát olyan is jó lenne aki csak bújik de nem szexel?hány éves vagy?
2012. szept. 18. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
én bújós, szeretgetést igénylő 29 éves pesti srác vagyok
2012. szept. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!