Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hol szerezzek ilyen bi vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol szerezzek ilyen bi vagy meleg srácot ingyen?

Figyelt kérdés
Egy fogadást veszítettem még nyár elején. Azt hittem csak poén lesz de nem. Le kell fotóznom ahogy egy srác orálisan kielégít. Persze csak a gépen kell megmutatni tehát nem kell elküldenem vagy elhívni vmelyik havert(bár egyik se mondta h jön) ahogy csinálja a srác. Szóval vmi olyan srác kéne (bi lenne a legjobb) aki bevállalja vmelyik verziót és nem fog utána zaklatni, stb. Van ötlet? Az is jó ha olvassa egy bi fiatal és ír. :(

2012. szept. 28. 10:24
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
71%

"Inkább segítenétek neki,"


Rajta!

Nyugodtan segíthetsz neki.

Azt írtad meleg vagy.

Na,bevállalod a képet? Gondoltam hogy nem? :)

2012. szept. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Meglátom hogy döntök, de azt én se értem, hogy akit nem érint miért háborodik fel, stb? AZ ő életét miben hátráltatja ez, stb. AZt se szoktam érteni h minek megy egy homofób a meleg kérdésekre ha nem azért mert vmiért nagyon érdekli....
2012. szept. 29. 10:22
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

21. válaszoló:

Attól mert meleg vagyok, az nem azt jelenti, hogy mindenkivel orális szexelnék!

2012. szept. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
84%

"Attól mert meleg vagyok, az nem azt jelenti, hogy mindenkivel orális szexelnék!"


Akkor másokat se bátoríts,ha akarsz segíts rajta te!

"ahelyett hogy segítenétek neki"

de!mindjárt

azt is kinézném belőled,hogy te vagy a kérdező,csak másik fiókkal



Kérdező!

Nem a melegséggel van itt a baj.

Hidd el,ha egy heteró pasi akarná ezt megcsinálni egy csajjal,ott is le lenne oltva a kérdező.

Miért vagyunk kiakadva?

Mert ez helytelen,megalázó,persze hogy senki sem hagyja szó nélkül.Elég idióta fogadás,meg te sem lehetsz tiszta,ha belementél.Most meg itt sírsz,hogy hogyan csináld meg?Gondoltál volna akkor erre,mikor belementél.

Ha meg kiteszel egy kérdést,fogadd el,hogy fogsz kapni negatív válaszokat,mert szabad országban élünk,bárki írhat.

2012. szept. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
55%

A kérdező kommentje:


Meglátom hogy döntök, de azt én se értem, hogy akit nem érint miért háborodik fel, stb? AZ ő életét miben hátráltatja ez, stb. AZt se szoktam érteni h minek megy egy homofób a meleg kérdésekre ha nem azért mert vmiért nagyon érdekli....


Ezzel beismerted hogy meleg vagy!!! :))))Köszi! Meleg kérdés :))) hahaha

Drága!

2012. szept. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Ajj, a nagy okosok:) Szeretnéd ha meleg lennék mi? Mert akkor kárörvendhetnél. Nem értem miért ez a sok negativitás bennetek. Nem ártottam semmit és mégis bunkó válaszok jönnek. Ez azért mutat vmit!
2012. szept. 29. 16:16
 27/35 anonim ***** válasza:
78%

Hülye kérdésre,hülye válaszok.


Bár arra amit fentebb kérdeztem,arra még mindig nem válaszoltál.


1.Szerinted ez egy normális dolog?

Komolyan pozitív válaszokat vártál?

2.Minek mész bele ilyen baromságokba?

3.Mi történik,ha nem csinálod meg ezt az egészet?

4.Ugye tudod,hogy egy tipikus heterót nem érdekelné ez az idióta fogadás,nem azon gondolkodna hogy hogyan teljesítse?

2012. szept. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
78%
Egyszerűen meleg a srác és kést!Csak próbálgatja a szárnyait és puhatolózik mit szólnak hozzá az emberek.Csak hülye a kérdés!Azt hogy meleg valaki azt elfogadja az ember,de hogy valakit fogadásból tegyenek azzá azt nem!!!Ennyi az egész,tudod cicus??
2012. szept. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Azért mert nem értesz egyet vmivel azért még nem oltani kell az illetőt. Azonban jó szokás szerint az emberek itt mivel úgyse tudom kik ők bátran oltanak, mintha az életben ők mindig mindent tökéletesen csináltak volna. A segítségeteket kértem és nem a beszólásotokat. Ezt kell csak megérteni. Azonban úgy döntöttem a továbbiakban nem reagálok egy kérdésre se meg semmire mert csak további vitát szülne, amihez nincsen kedvem. A megoldást szeretném megtalálni!
2012. szept. 29. 17:44
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

23-as vagyok! Én nem bátorítok senkit! A segítség alatt azt értettem, hogy ha valakinek van olyan ismerőse, aki ezzel a feltételekkel bevállalná, a tudna rajt segíteni.


Ja és azt nem fogom bizonygatni, hogy nem én vagyok a kérdező, mert engem nem érdekel, hogy mit hiszel és szerintem a kérdezőt sem.

2012. szept. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!