Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vannak bi és meleg fiúk a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak bi és meleg fiúk a deszkások között is?

Figyelt kérdés
Tudjátok azok közt akik járnak így ki együtt bandázva. A nagyrésze olyan jó pasi...

2012. okt. 9. 22:48
 1/7 PT-Daniel ***** válasza:
65%
Eddig azt hittem, mind az ;)
2012. okt. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég hülye kérdés azért valld csak be magadnak.. Miért ne lehetnének? Hozznának rá egy szabályt vagy mi?!.. :DD Biztos ott is vannak, csak maximum nem kürtölik világgá.
2012. okt. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tök megismerném őket...
2012. okt. 9. 23:54
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
kb annyi eséllyel mint bármilyen más társaságban...
2012. okt. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vannak mint bármely más csoportban.
2012. okt. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a kedvenceim a deszkások, amúgy én is deszkázok (tehát van meleg deszkás, legalább 1 xD), mondjuk bandázni nem szoktam, de én is csak azt tudom mondani, hogy ugyanúgy lehetnek ott is, mint bárhol máshol. Amúgy nyáron jó nézni őket ahogy deszkáznak, mikor felforrósodik a hangulat, és ledobják a pólót magukról. :D

20/f

2012. okt. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Én is deszkás vagyok, és meleg, mondjuk én nem ismerek senkit aki hasonló cipőben járna mint én xD Nem tudom miért érdeklődsz erről, de ha esetleg te is deszkás vagy akkor felvehetnénk valahogy a kapcsolatot ;)

22/f

2012. dec. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!