Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Bi és meleg fiúk! Tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi és meleg fiúk! Tényleg csak szexre van igényetek?

Figyelt kérdés
Régóta keresek partnert, de nem nagy sikerrel. Simi, ölelés, bújás, csók és szex. Erre volna igényem, de a szex előtti rész vhogy senkinek nem fekszik:( Tényleg nincsenek olyan srácok akiknek erre lenne igényük?

2012. okt. 9. 10:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát,sokaknak igen,de ki lehet fogni.
2012. okt. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De hol fogsz ki ilyet??
2012. okt. 9. 11:08
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem sokkal többet jelent a sima az ölelgetés, együtt alvás, csók, mint a szex.
2012. okt. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok

3 évbe telt,de kifogtam ilyet

hát mindenhez idő kell

én a páromat internetes társkeresőn fogtam ki,sok az idióta,

meg a szex orientált,70%-uk ilyen,de ott az a 30

2012. okt. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is egy jó ideje keresek már hasonló felfogású partnert, de "mint tűt a szénakazalban"!... Lehet, hogy csak én keresgélek rossz helyen, de eddig csak ilyen személyekkel találkoztam. Kicsit el is veszi az ember kedvét, de azért nem adja fel! :) Én se értem az embereket, hogy ismeretlenül is képesek bárkivel ágyba bújni. Nekem legalábbis van egyfajta elvárásom, mint pl: kölcsönös szimpátia, külsőre is fogjon meg, stb. Véleményem szerint, lehet, hogy a mai világba ez a menő már, hogy mindegy kivel, csak összejöjjön, de én akkor is inkább kivárom a megfelelő partnert...
2012. okt. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Engem is elsősorban a szex érdekel vagyis szexpartnert keresek de olyat aki állandó akár több évig is. Mivel én amúgy heteró életet élek ezért egy rejtett élethez keresek diszkrét és rendes srácot akivel barátok is lehetnénk. Tipikusan túl a barátságon jellegű dolgot keresek valakivel.
2012. okt. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés rendszeresen felmerül, és nem csak a bi/meleg fiúk vonatkozásában... Jóval kevesebb a skalpvadász, mint gondolnád, csak ugye ők kb. 24/7 keresnek, míg aki komoly kapcsolatot akar, az előbb-utóbb talál egyet, és eltűnik a színről. Ezenkívül ők általában válogatósabbak is, ezért nem árt odafigyelni, hogy adsz-e eleget magadra (pl. öltözködés, sport/edzés, fodrász). A külső megfog, a belső megtart :)
2012. okt. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert amit te keresel azt azok csinálják akik járnak vkivel

te szerelmet keresel magadnak?

2012. okt. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Járás nem férne bele sajna:( Sexhavert keresek akivel azért nem csak állatias sex lenne hanem amiket írtam...
2012. okt. 9. 13:29
 10/15 A kérdező kommentje:
Amúgy priviket szívesen fogadok ha vki úgy érzi passzolnk:)
2012. okt. 9. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!