Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi vagy meleg fiút hol keresse...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi vagy meleg fiút hol keressek, akivel szemben "kiszolgáltatottnak" érezhetem magam?

Figyelt kérdés
Mondanátok olyan oldalt, ahol lehet olyan srácokkal ismerkedni akik szerepjátékban benne lennének. Szeretnék "kiszolgáltatott" lenni, de általam meghatározott módon csak. Van olyan oldal ami ilyen extrémebb vágyakra specializálódott?

2012. nov. 3. 10:02
 1/9 A kérdező kommentje:
Amúgy az lenne a lényeg h pl a srác arra "kényszerítsen" h orálisan kielégíthessen. Vagy pl meg kelljen dugnom vagy a farkát fogdosnom.
2012. nov. 3. 10:04
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
SP vagy Flour koncerten.
2012. nov. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Az összes társkeresőn próbáltad már?

tele vannak bu*ikkal. 1 csak akad aki jól elver téged és még élvezed is.

2012. nov. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon ráérnek itt egyesek:)
2012. nov. 3. 10:14
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha találsz, nekem is szólj, én pont a fordítottját keresem. Olyan pasit aki kikötöz, játszik velem, aztán előlről-hátulról megerőszakol. Akár többen is... amúgy bi vagyok.
2012. nov. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Handsome J. ***** válasza:
50%
Menj le a kocsmába pár haveroddal igyátok csutkára magatokat akkor mindenki elég "kiszolgáltaott" lesz és talán 1-2 nek még a farkát is leszophatod te genetikai hulladék:)
2013. nov. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Handsome J. ***** válasza:
91%
De hogy a kis meleg fejednek hasznos infot is adjak, menj fel chatroulett re ott mindenki a farkát veri. Neked való hely.
2013. nov. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem csinálhatom azt, amit te szoktál. Ne haragudj! Az a te módszered;)
2013. nov. 7. 16:01
 9/9 Handsome J. ***** válasza:
50%
Hajaj ez egy meleg hullám volt :D:D
2013. nov. 8. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!