Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt valakinek homoerotikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valakinek homoerotikus élménye?

Figyelt kérdés
Például közös maszti, esetleg egymásnak verni, vagy még ennél is több.

2012. nov. 1. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Hát mivel meleg vagyok, csak az volt eddig... :D
2012. nov. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Béla211 ***** válasza:
92%
Nekem is majd nem csak homoerotikus élménye volt.:) Bár egyszer volt heteróerotikus élményem is de nem jött be...:)
2012. nov. 2. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Nekem a heteróerotikusnál az volt a max hogy a csaj matatta az ernyedt f.rkamat az alsógatyámban :DDD Azóta csak homo volt :D
2012. nov. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Balázs25 ***** válasza:
87%
Egy férfit leszoptam párszor,de szerintem nem vagyok meleg.
2012. nov. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Általában az orálnál tovább nem megyek. ;)
2012. nov. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Egyszer a szakoktatómmal együtt zuhanyoztunk, és neki felállt a farka. Én néztem, mire ő megkérdezte, hogy mit nézek? Én meg mondtam nagy zavaromban, hogy milyen nagynak tetszik lenni a fa szának. Érdekes? kérdezte. Én meg mondtam, hogy ige. Na akkor ezt figyeld, hogy milyen érdekes, és elkezdte verni, ami pillanatok alatt akkorát fröcskölt, hogy majdnem át fröcskölt az én zuhanyfülkémbe. Na ez az érdekes mondta. Én olyan vörös lettem, hogy csak na. És akkor mondta, hogy próbáljam meg én is. addig unszolt, míg megtettem. Én is messzire spricceltem, de nem láttam meddig. Bár csak ne tettem volna. Ma nem lennék ilyen.
2012. nov. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!