Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok/biszex lányok! Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/biszex lányok! Ti összejönnétek egy érzékeny bi fiúval?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy barátnőt és kapcsolatot, de szeretném, ha ezt elfogadnák. Nem megcsalni akarom a párom, meg félrejárni, csak kapcsolatot, amibe ez beleférne valahogy. Kérem olyanok írjanak, akik meg tudják különböztetni a homoszexualitást a biszexualitástól.

2012. nov. 6. 08:23
 1/10 Lin71 ***** válasza:

Ezt azért írod, mert van rá ilyen jelentkeződ?

Ha el tudod fogadni, hogy (ha ebben maradtatok) a srác néha együtt tölt egy éjszakát egy másik csávóval, akkor akár...

Ha így... nyitott kapcsolatban tudtok élni, és ez mindkettőtöknek elfogadható, akkor ahogy akarjátok, belevághattok akár. :)

De ha inkább barátNŐT szeretnél, akkor ne gyere össze egy bi fiúval, hanem keress egy olyan lányt, akinek hasonló az érdeklődési köre.

2012. nov. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem jönnék össze vele. És sokan nem látnak különbséget a homoszeualitás ls biszexualitás között valóban így nem szerencsés hogy érzékeny vagy mert fogsz még támadást kapni bőven. Én megkülönböztetem de mindkettő aberráció szerintem, ez kizáró ok. bocsi
2012. nov. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Hetero nőként minden további nélkül. :)
2012. nov. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Engem alapvetően nem zavarna, hogy egy fiú bi, de akkor tuti h az első szex ELŐTT mennénk szépen HIV-tesztre. (A heteró barátaimat is elrángatom mindig, de itt sürgősebbnek érezném.) Ezen felül további fenntartásaim nincsenek, AMÍG nem csal meg. Azonos neművel is megcsalásnak érzem. Csók azonos neművel, ha csak játék, akkor szerintem belefér. Én is szoktam barátnőkkel csókolózni, mert a srácok szeretik nézni meg nekünk is bejön. De véletlenül sem mennék tovább, ha kapcsolatom van. Ellenkező neművel még szájrapuszi sem férne bele, ha kapcsolatban lennék. Ennyi különbséget teszek, de tényleg csak akkor, ha ez csak játék, és nincs benne olyan érzelem... Ezért gáz egy picit egy érzékeny bi fiú mellett, sosem tudnám, h mikor érez valamit és mikor csak játszik, kicsit tartanék a dologtól. Biztos, h nem engedném el egyedül "pasizni", ha megtudnám h ezt csinálja, kidobnám.

21L

2012. dec. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Nekem a biszex voltod nem akadály, ha neked sem az én biszex voltom. :)
2013. jan. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nagyon romantikus lehet első szex előtt egy HIV teszt :D

Persze megértelek,főként ha sűrűn váltogatod a partnereidet,értem az aggodalmadat,de mondjuk akkor már hamarabb rángatnám el,valamilyen más nemi betegség szűrésre,annyi szar van,hogy a legvalószínűtlenebb a hiv vírus lenne.


Egyébként nem jönnék össze soha biszexuális fiúval,undorodnék attól,hogy férfiakat is vonzónak tart.Nekem nem fér bele.

2013. márc. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
60%
nagyon birom a biszex srácokat ;) szóval egyáltalán nem zavarna
2013. ápr. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem zavarna, mivel megertem mert en is az vagyok.. DE! ha kapcsolatrol van szo, ne is csokolozzon, se azonos, se mas nembeli szemellyel...amig betartja, nincs gond :)
2013. jún. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretethiányos vagyok és inkább arra vágyom, hogy babusgassanak, mint egy lányt. Kicsit annak is érzem magam.
2013. jún. 15. 10:25
 10/10 Lin71 ***** válasza:

Ha valaki nőnek érzi magát férfi testben, az más.

Amikor úgy érzi, "rossz testben él". Az a transz$zexuális.


A ßiszexuális abszolút elfogadja azt, hogy: igen, nekem ez a (fizikai) nemem, és nincs gondom vele, de szeretem a lányokat is, meg a fiúkat is, $zexuálisan mindkettőt kívánom.


Van bi$zex fiú-ismerősöm, ő pl szereti, hogy fiú, és nem érzi magát ßuzisnak a $zexuális érdeklődése miatt. :)


(Bocs az íráskép miatt, de a hozzászólás fennakadt az automata trágárság-szűrőn.)

2013. jún. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!