Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nagyon érzékeny passzív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon érzékeny passzív biszex fiú vagyok és nagyon régóta szeretnék egy olyan barátnőt, aki el tudna fogadni, de egyszerűen, mintha lehetetlen lenne ilyet találni?

Figyelt kérdés
Hol ismerkedjek? Mit csináljak? Nem akarom letagadni, hogy más vagyok és azt is tudom több helyről, hogy vannak ilyen lányok, de egyszerűen valamiért nálam ez nem megy! Ötleteket kérnék olyanoktól, akik meg tudják különböztetni a biszexualitást a melegségtől!

2012. nov. 3. 10:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
70%
Én is bi vok és sose mondtam el, mert egy NORMÁLIS nő nem tudja ezt elfogadni vagy nem tud ettől még férfiként nézni rád. Ez sajnos ilyen...
2012. nov. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
talán mert érzékeny és passzív és fiú vagy egyszerre. ez a 3 együtt épp elég arra, hogy direktbe ne találj senkit. talán majd véletlenül 10 év múlva.
2012. nov. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2012. nov. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
28. Én szeretnék őszinte lenni, nem tudnám megcsalni a párom és nagyon hiányoznak a nők az életemből.
2012. nov. 3. 10:26
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

én biszex lány vagyok. szerintem ez a legrosszabb. valamelyik része mindig hiányzik, ha lánnyal vagyok, akkor egy fiú, ha fiúval vagyok, akkor egy lány. sajnos szerintem majdnem lehetetlen olyan kapcsolatot találni, ahol ezt teljesen tolerálják. meg igazából valami mindig hiányzik, szóval soha nem is igazán jó.


igazából tanácsot nem tudok adni, mert magam sem tudom, hogyan lehetne ezt megoldani. csak azt tudom mondani, hogy megértem. letagadni fölösleges, előbb-utóbb úgyis kiderül, akkor meg csak rosszabb lesz. én várok, egyszer talán jön valaki, aki feloldja a problémát.

2012. nov. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem a tolerálással van a gond drágáim. Azzal hogy biszex vagy, sosem lesz elég neked a párod. És ezt talán senki nem akarja....
2012. nov. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz! Nem akarnék félredugni, nem arról van szó! Csak egyszerűen más vagyok és szeretném, ha elfogadnának vagy tudná valaki ezt kezelni.
2012. nov. 3. 10:45
 8/27 anonim ***** válasza:
96%
Értem. El elfogadlak. De most írta itt egy biszex lány, hogy neki mindig hiányzik valami. Én folyton ettől rettegnék, hogy lehet nem mondod el, mert akkor nem lennék veled. Mindig attól kell félni, hogy mikor támad hiányod az ellenkező nemhez... Sajnos ez a baj.
2012. nov. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Értem, de akkor mit kéne csináljak? Hazudni nem tudok! Viszont szeretnék barátnőt!
2012. nov. 3. 10:58
 10/27 anonim ***** válasza:
46%

Elképzelem, hogy velem történne meg! férjhez megyek egy ilyen palihoz éljük az életünket. nőnek a gyerekek. Vasárnap apu nincs otthon. a gyerekek kérdik hol van apu? Most kicsikém éppen egy pasi farkát szopja valahol. mindjárt itthon lesz, és mehettek a játszótérre.

Ha ez a jövő akkor ebből nem kérek.

Egyszer Hofi azt mondta egy kabaréban, hogy a melegséget valamikor tiltották, most megengedik, egyszer meg kötelező lesz!

Ebből nem kérek. Vannak Bi emberek, de azok zöme titokban bí, mert nem hiszem, hogy a feleségük, vagy a férjük tolerálná . Illetve lehet, hogy a férjük igen mert a nő, nő közötti kapcsolatot a férfiak nemigen ítélik el, hanem csöpögnek rajta. Persze mindaddig, amíg nem a feleségükről van szó.

Én speciel nem szeretnék ilyen társat.

A Biszex, szerintem egy olyan homoszexuális, aki lányokkal is képes szeretkezni. Attól Ő még Bu zi. Én nem ítélem el a melegeket. de mindent a maga helyén kell kezelni.

És azt sem hiszem, hogy az úgynevezett Bi melegek nagyon propagálnák a nőtársaik felé, hogy Ők pasival szeretkeznek.

Gondoljatok bele lányok, hogy milyen érzés lenne számotokra, ha egy napon a férjecskétek arra kérne, hogy had lépjen be az ágyatokba még egy férfi, és szeretkezés közben a férjetek szívná le a pasit.

Abba hagyom, mert felforrt az agyvizem!

2012. nov. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!