Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kipróbáltad már azt, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kipróbáltad már azt, hogy milyen amikor egy fiú kényeztet orálisan?

Figyelt kérdés

Rengeteg olyan kérdést olvastam, hogy milyen lehet ha fiú elégit ki fiút orálisan. Ezek a személyek ki is próbálták? Nem féltetek, hogy az adott személy análisan is akar valamit? Tényleg jobb mintha lány csinálná? Egyáltalán hol kerestetek hozzá partnert?

És hol történt meg az eset?


20/F

bp.



2012. nov. 26. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

Én már igen kipróbáltam hát a haveri kőrömből is de már itt is a GyK-n találtam rá vevőt aki csak orálba és semmi mást nem akart.

Természetesen volt olyan is aki anált akart de ha mindkét fél nem akarja akkor nem.

Hogy jobb-e ha fiú csinálja hát szinte ugyanaz azzal a kis különbséggel hogy egy kezdő srác többet tud a péniszről mint egy kezdő csaj és tudja hogy hogy fogja mik az érzékeny pontjai stb. de ha egy tapasztalt csajt és egy tapasztalt fiút összevetek akkor szerintem ugyan az bár ilyenkor jöhet a kérdés hogy szopni vagy nyalni szeretsz mert azt a nemet választ amelyiket te magad is jobban szeretsz csinálni.

17/F

2012. nov. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Nekem már két pasival volt oda-vissza dolog. Az első volt hogy kb. fél órán át megállás nélkül csinálta ;)
2012. nov. 27. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
71%
Dákóbácsi ne legyél már ennyire analóg ebben a ku@va digitális világban !
2012. nov. 27. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!