Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meleg srácok, ti hogy szoktáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok, ti hogy szoktátok lerázni a csajokat?

Figyelt kérdés
Én nem tudnék senkivel sem bunkó lenni, így próbálom önmagamat adni. De sajnos sokszor előfordul, hogy belémszeretnek és ezzel egyszerűen nem tudok mit kezdeni. Mert azt nem mondhatom el mindenkinek, hogy nem érdekelsz, én a fiúkat szeretem. Viszont értelmes választ meg nem bírok adni, állandóan hülye kérdéseket tesznek fel, amire csak hazugsággal lehet felelni. Ez egyszerűen kiábrándító, és elég nehéz feldolgozni. Szóval visszatérve, ha szándékosan bunkó lennék, meg köpdösnék akkor eltudnám riasztani a lányokat, de nincs gyomrom megtenni. Ha pedig kedves vagyok akkor elkezdődik ez az egész folyamat előlről. Tehát az érdekel, hogy a többi meleg mit csinál ilyenkor? Hogy kezeli a helyzetet úgy, hogy mindenkiben úgymond "elégedettséget keltsen"? 19/f

2012. nov. 29. 02:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
77%
Joga van hozzá, de nem ajánlott... a főnöködnek is van jogod visszapofázni, de nem ajánlott, mert te szopsz nagyobbat... ennyi.
2012. nov. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
77%

Legyél bunkó és küldd el a francba.

Ha már nem válaszolhatsz őszintén, mert azt az agyament heterok a homoszexualitás reklámozásának veszik, akkor nincs más választásod.

Én is meleg vagyok és ugyan ezzel a problémával küzdök. Nincs már türelmem össze-vissza hazudozni meg magyarázkodni.

Ha azon fel vannak háborodva, mert őszintén válaszolok, akkor ezt kapják.

Ezeknek semmi se jó.

2012. nov. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
en bi vagyok, de most baratom van es nagyon szeretem. Szoval hogyha ismerem/ismerhetem a csajt, de nem tudja h baratom van akkor jon h "van valakim" ha meg kerdezi h ki akkor "ugyse ismered".. Ha viszont tok ismeretlen a csaj akkor "bocs meleg vagyok" vagy megfogom baratom kezet, stb.. Mindig vannak olyanok akiket keptelenseg lekoptatni, azokkal nemlehet mit kezdeni, vagy bunko vagy, vagy oszinte.
2012. dec. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!