Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20 év feletti pasik! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év feletti pasik! Ti szoktátok felszedni a csajokat a discoba vagy ők másznak rátok?

Figyelt kérdés
Ha ti akkor hogyan, ha a lány mászik rátok akkor hogyan?
2011. ápr. 25. 15:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

27/f vagyok


5 éve nem járok discoba, azelőtt minden hétvégén.


És ha a csaj részeg volt akkor ő mászott rám, ha nem akkor én kezdeményeztem náluk!


De most már szupermarketekben csajozok!

2011. ápr. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen normális ember már nem jár diszkóba :)
2011. ápr. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nem járok nagyon discoba, de csaj általában mindig van aki mászik rám. Ha bejön összejövünk, ha nem akkor nem. Szerencsére mindig van miből válogatni. 22F :)
2011. ápr. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Engem is érdekelne, nem voltam még diszkóban. 25f
2011. ápr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Lány vagyok, nem járok discoba, de sok ismerősöm igen, pasik is, akik tetszenek és nincsen barátnőjük. Mindig azzal jönnek a haverjaiknak, hogy ilyen, meg olyan lánnyal voltak, nos némelyik igen csak visszahúzódónak tűnik, de persze lehet az alkohol hatásától kicsit bátrabbak lesznek. Sok lány ismerősömből kinézem, hogy rámászik a pasikra, én lehet nem bírnék ilyet tenni, még sosem csináltam, de ott az a sok helyes pasi...*-*

Egyszer voltam discoba, akkor próbáltak tapizni pasik, na én ilyen egyéjszakás kalandból nem igazán kérek, de ha ott lennének az ismerőseim, gondoltam, talán ott jobban lehetne ismerkedni, mint suliban, vagy munkahelyen. Talán kicsit oldottabb a hangulat.

2011. ápr. 25. 15:59
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyik se, mert egy lánynak se tetszem.
2011. ápr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 ketok111 válasza:

Sziu!

A pasik olyanok, hogy néha szeretnének "üríteni".

Ehhez,mondjuk jó felvevőhely a diszkó, vagy bármi ahol csajozni lehet.

Olyan fickóról aki éppen feleséget keres sem diszkóban, sem partin nem találkoztam. Ha úgy gondolod, hogy megfelelne egy "PASI" bárhol, bármikor, akkor tudd, hogy mit akarsz kapni, és azért mit akarsz adni!

Bővebben......

2011. ápr. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%

Normális ember eleve nem jár diszkóba legyen akárhány éves. Ha pedig komoly kapcsolatot akarsz, a diszkó az utolsó hely a világon, ahol megtalálod.

Bejön neked valaki és szerinted csak így tudsz közel kerülni hozzá?

2011. ápr. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Pontosan, tetszik egy srác, és talán a buliban jobban tudnánk ismerkedni, mint pl. munkahelyen, vagy egy előadáson.
2011. ápr. 25. 17:21
 10/11 ketok111 válasza:

Bocsi!

A "BULI" vagy nevezzük PARTI-nak más. Ugye világos a különbség?

A buli (manapság) egy olyan ismerkedési lehetőség, ahol minden igényre akad partner.

A gyakorlat teszi, hogy te megakadsz-e egy megfelelőn!

Üdv. Ketok111

2011. ápr. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!