Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A szexuális beállítottság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexuális beállítottság változhat ennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár napja nagyot fordult velem a világ. Eddig melegnek hittem magam, amit már kezdtem is elfogadni magamban. Aztán egyik napról a másikra elkezdtek érdekelni a nők, most úgy vagyok vele, hogy ágyba vinnék egyet, illetve talán még kapcsolatra is képes lennék bár nagyon nehéz elképzelni magamat egy ilyen szerepben. Volt már így közületek valaki? Egyszer olvastam hasonló kérdést csak azzal a sráccal annyi különbség van kettőnk közt h. neki barátnője lett, én meg tanácstalan vagyok hogy mit tegyek. :/



2013. jan. 1. 22:42
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsi azt elfelejtettem írni: csak az válaszoljon aki melegnek érzi/érezte magát tehát ha írsz egyben felvállalod hogy te is az vagy/voltál.
2013. jan. 1. 22:47
 2/12 anonim ***** válasza:
19%

Nem tudok forrást adni rá, de rémlik, hogy a melegek nagy része, szociális érintkezések, élettapasztalatok során vált azzá, genetikailag valójában hetero.

Nézz magadba, és gondold végig, hogy a nők vagy a férfiak vonzanak szexuálisan. Ha úgy tetszik várj pár hetet amíg jó kanos leszel és akkor nézd meg, hogy a meztelen női vagy férfi testre gerjedsz-e.

2013. jan. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bi vagy. Én először meleg voltam, aztán fiatalkori tévedésnek betudva barátnőim voltak, aztán rájöttem, hogy szexuálisan a pasik is érdekelnek. Most barátnőm van, tartós, komoly kapcsolat, és "meg van engedve", hogy pasizzak, ha nagyon rám jön, illetve voltunk már négyesben egy ismerős párral, ahol aktiv és passziv meleg szerepben is voltam. A lányok imádják a bi pasikat :) 28/f
2013. jan. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ha várok két NAPOT és nagyon kanos kezdek lenni akkor szerintem mindkettővel menne... Próbálom felmérni azt hogy mi van velem de jelenleg annyira élvezem a dolgot hogy nem érdekelnek egyáltalán a pasik.
2013. jan. 1. 22:54
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Épp ezért mondom, hogy ne két napot várj hanem heteket. Mert úgy nagyon megerősödik az ösztönös vágy és nem keveredik bele, hogy te mit hiszel magadról.
2013. jan. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsi de biszexként szerintem ez a várakozás dolog hüyleség. Miért ne próbálhatnád ki lánnyal? Persze a legjobb lenne, ha beavatnád az előéletedbe, ha kapcsolatot akarsz, akkor erre úgyis sor kell, hogy kerüljön. Aztán majd meglátod. Ha meg férfival és lánnyal is menne akkor végképp nincs kérdés, bi vagy.
2013. jan. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

negyedik - szerintem ez oltári baromság amit most mondtál. Senki se fog bebuzulni akármennyire is érik szociális ingerek. Egy heterót nem lehet divattal, vagy rádumálással megmelegiteni.


kérdező - simán lehet hogy biszex vagy, tehát két pályán játszol. Ez még mindig hihetőbb mint az, hogy elmúlik a melegséged. Ismerkedj azzal aki tetszik. Szerintem nem fognak kinézni ha épp egy lány lesz az :D

2013. jan. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
közben eltűnt két válasz ha jól látom. Szóval a másodikak szólt az előbbi, nem a negyediknek
2013. jan. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

jó az oké hogy tud az előéletemről, bár nem tudok magam mögött hosszú "karriert" mert két pasival ha voltam...


Ha két napot várok az is bőven elég hogy letisztázódjon magamban...

2013. jan. 1. 23:02
 10/12 A kérdező kommentje:
na az első mondatot jól megfogalmaztam XD
2013. jan. 1. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!