Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nyűgözi le egy férfiakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyűgözi le egy férfiakat egy fiatalabb nő?

Figyelt kérdés
Gondolok itt mondjuk 10-15 év kor különbségre.
2011. dec. 18. 18:50
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
90%
Újból fiatalnak érzed magad. Sajnos ekkora korkülönbségnél, tapasztalatom szerint nem lehet hosszútávra tervezni. 34/F
2011. dec. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
De miért? Fellépnek a tapasztalatbeli és kulturális különbségek?
2011. dec. 18. 18:53
 3/33 anonim ***** válasza:
94%
Mert szebb, feszesebb a bőre. Minden férfinak a fiatal nők tetszenek, csak van, aki nem ismeri be.
2011. dec. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Nah látod, tudod te!
2011. dec. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Én nem bánom, nekem ez csak előnyömre válik. Ugyanis az idősebb férfiak érdekelnek, mert sokkal tapasztaltabbak és érettebbek. Azért kérdezem, mivel ebből lejöhet, hogy nem vagyok egy buta lány, nem akarom hogy csak "arra" használjanak... ezért remélem, hogy ugyan úgy társát keresi a férfi, egy fiatalabb nő személyében.
2011. dec. 18. 18:57
 6/33 anonim ***** válasza:

Nem lehet elvárni ezt a társkeresést, amit te említesz.

Én mikor együtt vagyok egy 36 éves hölggyel, akkor nem épp a társát keresi bennem.

Élvezi a fiatalságom, a tüzességem...

Én pedig élvezem az érettségét, gyönyörű testét...

Van ez így...


20/F

2011. dec. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Nem dehogy :) Azért nem úgy vagyok beállítva, hogy szóba se állok a 25 év alattiakkal, mert nem ez az elsődleges dolog, de előbb nézek meg egy 25 felettit.
2011. dec. 18. 19:10
 8/33 anonim ***** válasza:

Áááh, nem csak arra fogsz kelleni. Elvagytok kényeztetve, ha még csak arra kellenél talán még fair is lenne. Már most arra gondolok hogy dobod illetve eleve összese jössz a 10-en 20-on éves sráccal.


Mert, inkább mész az idősebbhez akinek már van pénze stb., egész jól elvagy, tapasztalatot szerzel.


A srác meg szenvedjen.

2011. dec. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Ugyan kérdező, az idősebb férfiak általában egy dolog miatt vannak együtt fiatal nővel, az pedig a szex. Bizonyára van kivétel is, de nagyon kevés. Te tényleg azt várod, hogy egy 15 évvel idősebb férfi az eszed miatt lesz majd veled?
2011. dec. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

Értelek..... Csak megemlítem.

Nem elvárható a társkeresés ilyen különbségnél..

Persze idővel kialakulhat komolyabb kapcsolat..

2011. dec. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!