Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Most akkor leszbikus vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: lány vagyok és 18 éves. Párkapcsolatok terén gyakorlatilag semmi tapasztalatom sincs. Se fiúval, se lánnyal. Az utóbbi oka, hogy egyetlen leszbikus ismerősöm sincs, az előbbi pedig...igazából lett volna lehetőség többször is egy kapcsolatra, de szabályosan bepánikoltam az ötlettől, tehát ejtettük az ügyet. Ebből következik, hogy még szűz vagyok, tehát ilyen alapon nem tudok dönteni.

Viszont azt veszem észre magamon, hogy hiába érdekelnek a fiúk, a lányok felé azért valahogy több vonzalmat érzek. Velük könnyebben tudok elképzelni egy kapcsolatot, mint egy sráccal, fogalmam sincs miért, de ez van. Lányok között sokkal nyugodtabb vagyok, valamint hamarabb eszembe jut a szex, vonzalom, vágy velük kapcsolatban. Tehát fogalmam sincs. Lehet csak a pasihiány ment az agyamra, vagy lehet valami tudatalatti feltűnési viszketegség próbálja kiírtani a józan eszem, fogalmam sincs, de valahogy szeretnék tisztába jönni a témával kapcsolatban, de igazából nem tudom hogyan fogjak neki.



2013. jan. 11. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megbizonyosodni úgyis akkor fogsz, ha lánnyal randizol.
2013. jan. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Négyeske lehetsz.

2013. jan. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mintha az egyik legjobb barátnőm írta volna ezt......aki amúgy leszbikus..:)
2013. jan. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Annyiban hasonlítok rád, hogy nekem sincs igazi tapasztalatom egyik nemmel sem. Néha én is megnézek egy-egy fiút az utcán, de tőlük nem akarnék semmit. Egy lánnyal viszont nagyon szívesen összejönnék, hogy megtudjam, milyen is az. Én leszbinek tartom magam.

Szerintem neked is az segítene, ha megismerkednél egy lánnyal, és egy idő után biztos éreznéd, hogy neked ez most jó vagy nem.

17L

2013. jan. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
93%

Akár én is írhattam volna. :)

Csak hogy én és egy fiú.. egyáltalán nem tudom elképzelni, csak egy lánnyal érezném teljesnek magam. Nekem is lett volna alkalmam egy fiúval való kapcsolatra, de szegényt kétszer is elutasítottam. Barátnőim másodjára rám dumálták hogy hogy lehetek ilyen , csak próbáld meg legalább .. hát megpróbáltam de egyszerűen nem ment, elutasító indoknak meg nem mertem mondani hogy leszbikus vagyok..

Pedig bízhatok a barátnőimben, de még is bennem van az hogy ez miatt eltávolodnak, régebben még rá is kérdeztek csak úgy tettem mint aki nem hallja, vagy még általános suliban rávágtam hogy 'Mi ? Nem' akkoriban úgy gondoltam csak a hormonok, majd kinövöm. Hát azt hiszem ez nem fog megtörténni...


Na hogy a kérdésre is válaszoljak :)

Szerintem tényleg szükséged lenne egy kitapasztalásra, legalább egy csók erejéig, hogy kiderüljön melyik nem felé vonzódsz inkább vagy esetleg biszex vagy-e.

Vagy tegyél fel pár kérdést és őszintén válaszolj magadnak.Nem tudom hogy segítettem e ezzel:D...


18/L :)

2013. jan. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!