Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lányok, fiúk! Ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lányok, fiúk! Ha párkapcsolatban vagytok, hogy élitek ki a párjaitokkal ellentétes nem iránti vonzalmatokat?

Figyelt kérdés

Ti is vágytok párkapcsolat alatt szexre egy ellenkező neművel, mint az akkori párotok? Mert én így vagyok vele sajnos! :(


És ezt a vágyat hogyan elégítitek ki? Megbeszélitek ezt a párotokkal, vagy "megcsaljátok" őt? Egyáltalán ez megcsalásnak számít, ha egy vele ellenkező neművel szexelsz? Esetleg 3-ast csináltok, ha a párotok és a 3. fél is benne van?



2013. jan. 23. 03:14
1 2
 1/14 anonim válasza:
Maszti
2013. jan. 23. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Hjajj... annyi az idióta...
2013. jan. 23. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%

Nálam ez úgy van, hogy a párom nő, de időnként előtör belőlem egy férfi utáni vágy.

Az a nehéz ebben, hogy piszok nagy munka megfelelő férfit találni. Sajnos sok a megbízhatatlan alak, akik nem is tudom mit akarnak. A legnagyobb akadály ez, tehát amikor nagyon erősen vágyom férfira, akkor 10 esetből 9 alkalommal (kb) nem jut el semeddig a megvalósítás.


Néha összejön, de nagyon-nagyon ritkán. Olyankor titokban tartom, nem mondom el neki. Ez megcsalás.


A hármast nem engedném, mert nem akarom, hogy más férfi érintse a párom. Egy harmadik nőt beengednénk az ágyunkba, de ez meg nem fordulna elő, mert ő biztosan nem mondana rá igent. Ha ő vetné fel... egyből belemennék.


Olyan volt, hogy egy 40-es pár ffi tagja kért engem (gondolom kiderül, hogy ffi vagyok én is), hogy szálljak be harmadiknak. Ő elmondta a feleségének, aki kitalálta, hogy akkor neki is járjon egy fiú, de amúgy szeretik egymást, osztozzanak. Van ilyen is. Amúgy érdekes élmény volt, kb. 10 éve történt és szívesen megismételném. Nem tudom, hogyan rendezték egymás között, de erre kevesen képesek. Én például nem.

2013. jan. 23. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 female_superiority ***** válasza:
94%

Nekem eddig egy barátnőm se tolerálta, hogy férfira is van szükségem. 2 év pénisz nélkül pedig nekem túl sok volt, még ha nagyon szerettem is a barátnőmet (nem, nem léptem félre, "csak" szakítottunk). Azóta is hiányzik, őt szerettem talán az első barátnőm óta a legjobban...

31/N

2013. jan. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
5%

3-as!


A párod tudja,hogy biszexuális vagy?


Ilyenkor annyira rossz érzések törnek rám,amikor ilyen hozzászólást olvasok.

Egy világ omlana össze bennem,ha kiderülne,hogy a párom titokban férfiakhoz is vonzódik,és néha kiéli a vágyait,ami igenis megcsalás.

Összetörnék teljesen.


A másik pedig,hogy ilyenkor pl. ha otthon barátnőd van,de 1-2x előfordul,hogy férfival létesítesz szexuális viszonyt,akkor védekezel? Húzol gumit?

Annyira megrémiszt annak a gondolata,hogy ha én lennék ilyen helyzetben,hogy a barátom néha férfival is van,és egyszer csak valamilyen egészségügyi problémám lenne,és kiderülne,hogy elkaptam valamit tőle.Kiderülne minden,hogy azonos neműekkel is együtt van néha,aztán meg velem.

Egyszerűen undorító.

Nem félsz h elkapsz,vagy tovább adsz valamit?

Biztos vagyok benne,hogy intelligens ember lehetsz az irományod alapján,de válaszolj nekem kérlek ezekre,mert nagyon elborzaszt.

21/l

2013. jan. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

én a 3ast javasoltam,malamilyen érthetetle oknál fogva igent mondott.(mert a csajok nem-et szoktak mondani)

és qrvára örülök neki.

mondjuk furcsállotta a 2 pasi 1 lány vertziót,de kit érdekel inkább higgyen perverznek mint binek és pattintson.

27/f

2013. jan. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

21/L: Teljes mértékben egyet tudok érteni Veled is, de az is látszik a hozzászólásodból, hogy Te nem vagy biszexuális! Hidd el, ha tudnánk változtatni rajta, szerintem 99%-ban megtennénk, de sajnos nem tudunk. Ha éppen járok egy lánnyal, akkor kívánom a srácokat, ha csak sráccal vagyok, akkor pedig a lányokat. :( Kb olyan szinten, mint amikor az Amerikai szépségben a középkorú fószer mindenféle helyen, pózban fantáziál a pompomos lányról. Ha lánnyal járok, akkor a helyes srácokról, ha csak sráccal szexelek egy ideje, akkor meg a csini csajokról. És ez nem olyan, mint amikor fiúként jársz egy lánnyal, és az utcán járkálva azért nézelődsz a csajok irányába. Kb azzal tudnám a legjobban leírni, ha azt mondanám 2 személyiség él bennem, egy hetero srác, meg egy meleg srác, és mindkét személyiségnek vannak vágyai. És hiába van az egyiknek partnere, a másik is vágyik egyre...


Mivel még én is fiatal vagyok, idáig nem igen tudtam ezeknek a vágyaknak megálljt parancsolni, ha jártam valakivel. :( Sajnos sokszor "megcsaltam" a párom, de idáig ez sosem derült ki. Természetesen a védekezés számomra eleve mindig fontos, de ilyenkor meg pláne, ha a párom épsége múlik rajtam. Nem is tudom, hogy élnék túl egy ilyet, hogy megfertőztem valamilyen kórral azt, akit a legjobban szeretek.

2013. jan. 23. 20:44
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

3. vagyok és a kérdésre válaszolok

Először is megértem az aggodalmad, iszonyodásod. Ha nő lennék és a férjemről kiderülne, hogy időnként 1-2 férfival dolga akad, akkor hiába jelentene ez "csak" 7 év alatt 3 férfit, valószínűleg nagyon megharagudnék rá. Ezt a véleményed nem vitatom, bele tudok gondolni a másik helyzetébe és értem is. A kérdező megjegyzései a lelki-érzelmi hátteret megválaszolták, így azt nem ismétlem. Ez hidd el, bennem is egy nagy küzdelem.


A betegségeket firtató kérdésedre válaszolok, mert az maradt egyedül tisztázatlan. Normálisan élünk, a feleségem boldog velem, nem akarnám ezt elrontani. Ezért első lépésben nagyon megszűröm a férfipartnereim. Írtam is, hogy mennyi komolytalan és felelőtlen embert el kell utasítsak. Nehezen találni normális férfit. Ha pedig olyan a helyzet, hogy sikerül a testi kapcsolatig eljutni, akkor védekezem. Például csók nincs, védekezés nélkül bele sem mennék.


Másfelől egy apró megjegyzésem lenne még. A feleségem boldog velem, mert állítólag empatikusabb, együttműködőbb vagyok. Józan életet élek, haladunk is előrébb, megoldjuk a problémákat, nincsenek káros szenvedélyeim, stb. Mindig azt mondja, hogy értelmes, érző, figyelmes, dolgos férje van. Nem is tudom, hogyan fogalmazzam meg szépen a megjegyzésem. Szóval... egy ilyen "álomférj" esetében azért nagy valószínűséggel számolni kell olyan érzelemvilággal, mint az enyém. Ezt neki nem mondanám el soha, de ez egy kegyetlen kompromisszum.


Az is tény, hogy sokszor az iránta való ragaszkodásom visszatart. Volt már rá példa, hogy azért nem jött össze a kapcsolat egy másik férfival, mert a lelkiismeretem nem engedte. Látom, érzem mennyire szeret és nem volt lelkem "elárulni" őt. Ez nem egy egyszerű lépés, hanem egy hatalmas erővel bíró belső vágy, ahogyan a kérdező jól leírta.


Nem a feleségemre gondolva, hanem úgy általánosságban írom (biztosan sok kivétel akad), de azért a férfiaknak is sokszor kompromisszumot kell kötni a nők khm.. furcsaságait illetően. Nem rád célzok, ne vedd magadra, nem is a feleségemre, de sok ismerősünknél látom, hogy mennyit nyel a férfi, mekkora kompromisszumokat kell megkötnie.

2013. jan. 24. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

én is szeretnék okosabb lenni de ettől nagyon félek

házas leszek és akkor No pasi


lehetséges ? mi a helyes ?

2013. jan. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez egy nagy kérdés!
2013. jan. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!