Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lányok, fiúk! Ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lányok, fiúk! Ha párkapcsolatban vagytok, hogy élitek ki a párjaitokkal ellentétes nem iránti vonzalmatokat?

Figyelt kérdés

Ti is vágytok párkapcsolat alatt szexre egy ellenkező neművel, mint az akkori párotok? Mert én így vagyok vele sajnos! :(


És ezt a vágyat hogyan elégítitek ki? Megbeszélitek ezt a párotokkal, vagy "megcsaljátok" őt? Egyáltalán ez megcsalásnak számít, ha egy vele ellenkező neművel szexelsz? Esetleg 3-ast csináltok, ha a párotok és a 3. fél is benne van?



2013. jan. 23. 03:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak,hogy tisztázzuk,én azt,hogy elborzaszt és undorító,arra írtam,hogyha a páromról kiderülne ilyesmi,az undorral töltene el.Hiszen legkevésbé sem gondolok ilyesmire.

Az borzasztott el,hogy biztos vannak olyan biszex emberek is,akik viszont nem védekeznek,és ilyen esetben az ártatlan heteroszexuális partnere olyan veszélynek van kitéve amit nem tud kivédeni,hiszen nem tud róla.

Az teljesen pozitív,hogy védekeztek,jó volt olvasni a hozzászólásaitokat,köszönöm,hogy leírtátok.

Úgy vettem ki,hogy értettétek,mire írtam,hogy elborzaszt.

Olyan félelmetes ez az egész,hogy együtt élsz egy emberrel,azt hiszed,hogy ismered,és mégsem.

2013. jan. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is össze-vissza szenvedtem,kértem és kaptam tanácsokat amik persze nálam nem válltakbe,aztán saját "receptet" probátam egyelőre működik,bár elég fura. bisex fiúkkal kezdtem ismerkedni,éleg nehézkesek,mire bevallják,hogy nem csak lányra vágynak...onnatól már simább mert úgye átérzik a dolgot,és elfogadják (egyesek) hogy időnként egy-egy lány is megfordul az ágyamban és én is elfogadom,hogy az ő ágyában pasik.Próbáltam egy fix lányt összeszedni de az nehezebb volt mint bármiami eddig próbáltam,úgyhogy erőll letettem.

marad a nagyon vigyázos "lánysex".

így minden vágyam kiélhetem,fiúval,lánnyal.

27/L

2013. jan. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát én egy meleg sráccal járok, és ez elég nehéz így. Én képtelen lennék megcsalni a barátom, de félek hogyha elmondom neki akkor azt hiszi nem szeretem. Nyilván nekem is szarul esne ha nem csak velem akarna sexelni.. meg ugye ő meleg, és nem tudom hogy reagálná le ha egy csaj is ott lenne.
2013. jan. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ihy van.Elég ndhéz erre választ adni.
2022. márc. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!