Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Egy meleg srácnak jó érzés ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy meleg srácnak jó érzés ha egy ezen a téren szűz srácot avathat fel illetve vezethet a dologba?

Figyelt kérdés
Gondoltam rá, hogy kipróbálok 1-2 dolgot sráccal és azon törtem a fejem, hogy nekik olyan mint mondjuk nekem egy szűz csajt felavatni?

2013. márc. 10. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképpen:) 19/L
2013. márc. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
az én páromnak én voltam az első :) élveztem, hogy én avathatom be, az nekem jó érzés volt, hogy velem élhette át először..:)
2013. márc. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

igen

jelentkezz nalam :D

2013. márc. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát még én se voltam senkivel, de olyan sráccal szeretném először, aki még szintén szűz.
2013. márc. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én tökre örülnék, ha egy olyan srácot találnék, akit én avathatok be mindenbe. Sokkal izgalmasabb úgy, hogy együtt fedezzük fel a dolgokat, és nem csak bumm egyből dugás...
2013. márc. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Aki komolyan gondolja írjon privátot!
2013. márc. 15. 13:48
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért, egy hetero srácnak nem élvezetes az, ha egy szűz lányt avathat fel? A legtöbb ember szeret "konzervnyitó" lenni.
2013. márc. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!