Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy meleg srácnak mennyivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy meleg srácnak mennyivel másabb érzés az, ha egy nő elégíti ki orálisan, mint ha egy férfi?

Figyelt kérdés

Én hetero vagyok, de nem utálom a melegeket, illetve nem is nézem le őket. Csak azért érdekel, mert ugye egy nőnek is biztos más érzés, ha egy férfi nyalja ki, mint amikor egy nő.


A kérdés arra irányul, hogy előfordul a melegeknél olyan, hogy valaki nem árulja el magáról, hogy homoszexuális, és ezért egy lánnyal is kikezd, és akár a szexig is eljutnak.

Ilyesmire vagyok kíváncsi, hogy egyrészt a technikák mennyire különbözőek a két nemnél, valamint arra, hogy egy meleg srác esetleg el tud-e vonatkoztatni attól, hogy nem egy másik fiúval van, hanem egy lánnyal. Előre is köszönöm a normális válaszokat! 27/N



2012. dec. 15. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

nagyon más, még ha ugyan úgy is csinálná a nő akkor se hiszem hogy élvezném, mivel tudom, hogy nő csinálja..szóval érted:)


Igen, van olyan is, aki beleerőlteti magát egy hetero kapcsolatba. A "kikezd" szó talán nem a legtalálóbb. Láttunk már meleg (nem biszex!) apukákat, nem is egyet, előfordul az ilyen is, viszont kétlem, hogy ők eltudnának vonatkoztatni, max nagyon pasira koncentrálnak közben és valahogy megy nekik (gondolom én)

2012. dec. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ők nem foglalkoznak nőkkel.A biszexek viszont foglalkoznak vonzódnak puncihoz is és seg.hez is. Ismertem pár bz.it és ők mereven elhatárolódtak a nőktől. Én sem izgulnék arra, ha egy kcsög leszopná a farkamat. Még a gondolata is borzasztó. :)
2012. dec. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Társadalmi nyomásra sok meleg foglalkozik lányokkal, mert nincs más választásuk. Össze szorítják a fogukat és másra gondolnak. Sokan egy egész életet végigszenvednek így.
2012. dec. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!