Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha egy bi srác csak aktív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy bi srác csak aktív akkor nem kell pl oráloznia se?

Figyelt kérdés
Vagy azt minek mondanátok? Ugyanis engem nem vonz h én csináljam, de az, hogy nekem egy srác az igen, ahogy az is, hogy megdugjam, de az én fenekem tabu. Akkor aktív vagyok? Csak mert olvasgattam a neten és van aki azt írja, hogy az orál alap. Van akinek elég ez így, hogy én csak ennyit akarok?

2013. márc. 26. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem "kell", mindig azt csinálsz amit akarsz.... Elvileg ez a szex lényege. Az más dolog, hogy lehet a partnered kölcsönösséget akar... ami azért fair dolog...Szóval minden 2 emberen múlik.
2013. márc. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
a szexben csak az a szabály van, h azt csinálod, ami neked is jól esik, nem mész bele, ha nem akarod és nem erőszakoskodsz a másiknál olyasmivel, amit ő nem akar, nincs érzelmi zsarolás, ez az alap
2013. márc. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Te egyszerűen önző vagy!

Téged cumizzanak de te semmit nem akarsz, na komám akkor keress olyat aki ezt pénzért megteszi neked!

2013. márc. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól írják az előttem hozzászólók! Semmit sem kötelező, csak ami jólesik! Ha te nem szeretnél cumizni, akkor ne tedd, olyan partner kell akinek mindez megfelel, és tutira találni fogsz! Igen a leírtakat olvasva aktív vagy.
2013. márc. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez önző dolog. Mert akkor a partnerednek nem okozol örömöt, csak azt várod, hogy ő kényeztesen téged....
2013. ápr. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy rövidebb szexkapcsolatom egy férfivel akinek csak annyi dolga volt, hogy hagyta magát kényeztetni.

Persze mi direkt így jöttünk össze egy társkeresőn.


Viszont egy idő után már ő is kivette a részét a jóból :)

2013. ápr. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenki csinálja azt, amihez kedve van. Én meg csak szopnék, és nem szeretnék kölcsönös orált fiúval (bi vagyok én is)
2013. ápr. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!