Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 24 éves passziv meleg srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves passziv meleg srác vagyok, s bárkivel ismerkedek az aktiv srácok valamiért mindig lenéznek, s lekezelően bánnak velem. Miért?

Figyelt kérdés
Tökre unom már, s kezd elegem lenni. Lehet én csinálok valamit rosszul? Vagy csak szerencsétlen vagyok, s mindig barmokat fogok ki?

2013. márc. 14. 08:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ne úgy kezdj neki az ismerkedésnek, hogy "Szia, xy vagyok, 24 éves, és amúgy passzív". Én sem ismerkedek úgy, hogy "Helló, nem szeretek lovagolni", vagy akármi.

Persze az is lehet, barmokat fogsz ki, de ne egyből azon legyen a hangsúly (szerintem), hogy mi lesz majd a szex során. Ha majd odakerültök, úgyis alakul.

2013. márc. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De az a baj, hogy én mondjuk csak úgy tudok ismerkedni, ha "hozzám illő", azaz aktiv fickókkal ismerkedem. S az elején még a legtöbb srác jófej, aztán meg bunkóznak, meg fickóskodnak. Aztán kezdek elkeseredni, hogy nem tudok kifogni egy normálisat. Sokan nincsenek tisztában a "férfias" szó jelentésével szerintem, de ez tök szar...
2013. márc. 14. 08:48
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Én értem, mondjuk se meleg nem vagyok, se pasi, de akkor sem ezzel kellene kezdeni. Ugyanis pasik! Amint aklalmat találnak, a legtöbb egyből elkezd arcoskodni. Lehet, hogy az aktív pasik lányosnak néznek csak azért, mert te passzív vagy, és egyből jönnek a fellengzős dumájukkal. márpedig ezt csak úgy előzheted meg, hogy nem közlöd ismerkedésnél a szexuális szokásaidat. Sok meleg/biszex fiú egyébként rugalmas ezen a téren, hol aktív, hol passzív, szerintem próbálj meg így is ismerkedni, legfeljebb ez sem jön be.
2013. márc. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen, csak ezzel az a gond, hogy én csak passziv vagyok, szóval, ha nem mondanék semmit sem a szexuális szerepemről, akkor meg ha eljön a szex ideje, lehet hogy elég kellemetlenül jönne le a dolog... :/
2013. márc. 14. 08:59
 5/15 anonim ***** válasza:
Én aktív vagyok és én nem hiszem, hogy lekezelő lennék. A kérdés miben érzed ezt. Nem lehet, hogy belelátod? Amúgy ha van kedved ismerkedhetünk is priviben. Azért kérdezem, hogy nem látod-e bele, mert pl ha vmit az ember elképzel akkor hajlamos mindenbe belelátni.
2013. márc. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igazából mindenben. Legyen szó szexről, vagy csak úgy a mindennapokról. Én szeretem, ha egy fickó férfias, meg határozott, de a legtöbb ilyen az bunkó is. Pl. nem szeretem a "gyere ide" meg a "mi lenne ha le...nál" felszólitásokat meg ilyenek... :/
2013. márc. 14. 09:43
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem a te pasid az a 36éves meleg srác aki a azon filozik hogy a párját megüsse és vagy sem?
2013. márc. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát ilyenről én nem nagyon tudok. Ezt honnan veszed?
2013. márc. 14. 10:31
 9/15 anonim ***** válasza:
De nincs barátod aki 36éves?
2013. márc. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
10:24-es ez nagyon jó! :D valaki linkelje már be neki, a 36 éves pasi kérdését! :D
2013. márc. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!