Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nem igaz, hogy nyíregy környék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igaz, hogy nyíregy környékén nincsenek fiatal bi vagy meleg jóképű srácok. Vagy csak még én nem találtam meg őket?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 2. 11:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Nincs rá igény. Pesten divat ratyinak lenni.
2013. ápr. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Aki keres az talál,szerintem nem olyan rossz a helyzet.

De nyilván ha valakinek nagyon magasak az elvárásai,már már álomszerű akkor ne nyafizzon.

2013. ápr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Vidéken rejtőzködnek a melegek, mert ott elmaradottak az emberek.

Magyarországon egyedül Budapesten van civilizáció!

2013. ápr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát kinek mi a jóképű.. :D Én Nyíregyháza környékéről írok :)
2013. ápr. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Na gyönyörű civilizáció van Pesten. 5 éve költöztem fel vidékről, de nem bírom megszokni a sok ütnivaló, apukapénzéből divatmajomkodó trendi ficsúrt.
2013. ápr. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

23:17


Ez most hogy jön ide?

Most a melegekről van szó, nem a Novák Elődről.

2013. ápr. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Vidéken rejtőzködnek a melegek, mert ott elmaradottak az emberek.

Magyarországon egyedül Budapesten van civilizáció!"

No ezt én a helyedben visszaszívnám, mielőtt el talál ütni egy kombájn.

2013. ápr. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#1.-es és társai: Minél inkább szajkózzátok hogy a homoszexualitás betegség ill. divat, tudományos kutatások eredményeképpen annál inkább nem lesz az. Ez nem elhatározás kérdése, hanem veleszületett tulajdonság. Te sem határoztad el 12-14 éves korodban, hogy 'márpedig én a lányokat szeretem, fiúra én rá se nézek' (vagy vice versa ha nő vagy), és fordított esetben (ha a homoszexualitás lenne a 'normális') is hetero lennél.


Szóval. Statisztikailag a melegek aránya körülbelül 5% körül van (biszexekkel együtt). Ez a normál disztribúció 1 szórása. Amennyiben ez betegség ill. divat lenne, akkor az 1 szórásnál lényegesen nagyobb értékekről beszélhetnénk. Ez, a közhiedelemmel ellentétben ún. örökifjú tulajdonság, tehát egy ember orientációja nem függ más orientációjától. Mivel Abszurdisztánban élünk, ahol őket divatos kikergetni a világból (#1. ez már társadalmi hozzáállás, divat, és saját döntés kérdése), ezért nehéz őket megtalálni, legfőképpen mert sokan nem tudják magukról.


(Itt adok igazat az #1.-esnek, mivel egy dolog melegnek lenni, és egy teljesen más dolog ezt elfogadni, kijönni.)


Mivel melegséget nyíltan felvállalni, főleg fiúnak, Abszurdisztánban borzalmasan nehéz, ezért legtöbben az Internet anonimitásában bíznak. Próbálkozz tovább, hátha megtalálod az igazit. Remélem a kérdésedet látják a címzettek is, és rádírnak.

2013. ápr. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi nektek! Várom a jelentkezőket, hátha összejönne már nekem is!!! :)
2013. ápr. 10. 00:46
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is nyíregyi vagyok! Helyes és jóképű, na meg fiatal. Kell ennél több?:D
2013. ápr. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!