Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiatal, jóképű,30-as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Egy fiatal, jóképű,30-as férfinak hogy lehet, hogy nincs kapcsolata?

Figyelt kérdés

Nem az a fajta, aki véleményem szerint nem tudna megállapodni. A lényeg, hogy a napokban találkoztam vele egy baráti társaságban, és azt hittem, már családja van neki is, de mondták a többiek, hogy nincs.

Egy középiskolában tanár. Lehet, hogy a tanítás miatt nincs ideje párt keresni, vagy mi lehet az ok?

Ja, és nem meleg. :)

Érdekelnek a válaszok, előre is köszönöm.


2013. jan. 21. 17:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet még nem találta meg az igazit. Nem mindenki köt kompromisszumot.
2013. jan. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A.Romanov ***** válasza:
Valószínűleg nem talált megfelelőt.
2013. jan. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 The Other ***** válasza:

Miért nem kérdezed meg?

Amúgy létezik olyan, hogy az ember egyszerűen nem talál olyat, aki neki megfelelne...

2013. jan. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

De rengeteg művelt, egyedülálló, nagyon szép fiatal nő ismerőse van, sokaknak még az érdekéődési köre is hasonló.

Az, hogy tanár, sokat elvesz az idejéből meg az energiájából?

2013. jan. 21. 17:57
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon érdekelt, szvesen megkérdeztem volna tőle is, de mivel tényleg nem tudom elképzelni, mi lehet a háttérben, nem akartam megbántani vagy megsérteni.
2013. jan. 21. 17:58
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak fél leszólítani a lányokat. Nem mer beszélgetni velük. Zárkózott. Nehezen oldódós tipus. De ahogy öregszik, talán változni fog a helyzet. Majd a nyuggerotthonban hátha rálel egy járókeretes csoszogira.
2013. jan. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Most mit agyalsz? Szabad a apálya, a tanár is csak egy ember, tessék, adott a lecke, oldd meg. Rád vár.
2013. jan. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Járókeretes csoszogi.. :DD

Amúgy ez sem illik rá, nem zárkózott, barátságos az emberekkel, kedves, udvarias, segítőkész és mégis egyedül van.

Most tudom, hogy nagyon ezen lovagolok, de egy gimnáziumi tanárnak mennyi szabadideje van?

2013. jan. 21. 18:06
 9/11 The Other ***** válasza:
Azért nem olyan húzós, biztosan van szabadideje (a dolgozatjavítás azért nem vesz el annyi időt, a felkészülés pedig már rutinból megy), hogy a téli, nyári, őszi, tavaszi szüneteket ne is említsem...
2013. jan. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg minden nő csak egy éjszakára kellett neki, aminek most kezdi inni a levét.
2013. jan. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!