Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meleg kérdés! Srácok lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kérdés! Srácok lehet az, hogy egy passzív srácnak más fajta kép jön be, mint nekem? Tehát más képen jövök be neki, mint amit én tartok jónak?

Figyelt kérdés
Szeretnék már egy normális passzív srácot. Nem tartom magam se jó se rossz pasinak. Mégse találok hasonlót:(

2013. ápr. 7. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt szerintem gondold újra át.

Azután fogalmazd meg kérdésed.

(De lehet hogy én vagyok tökkelütött amiért nem értem

bocsi)

2013. ápr. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
számomra se teljesen egyértelmű:D
2013. ápr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ezt azért kérdezed, mert netes (szex)társkeresésnél sok visszautasítást kapsz, miután elküldöd a képed, annak ellenére, hogy nem tartod magad rossz pasinak. Én is hasonló cipőben járok, én sem tartom magamat se jó, se rossz srácnak, inkább középmezőny. Ugyanakkor akik nekem bejövős srácok általában, azok 10/10-esek, akiknek én tuti nem tetszem... Szerintem túl magasra rakjuk a mércét a külsőnkhöz képest, és az egyik dolgon nem szívesen változtatunk, a másikon meg nem tudunk!
2013. ápr. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Utolsó és kérdező: küldjetek magatokról képet és majd én eldöntöm :)
2013. ápr. 10. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tehát arra gondoltam, hogy én mint aktív lehet más képet találok vonzónak, mint egy passzív. Érted? Tehát lehet ha más képet küldenék, amit egy passzív választ ki rólam, azon bejönnék... Amúgy nem 10/10-es srácot keresek, mert azok jelentős része már az adatlap stílusából kiderül, hogy nagyképű....
2013. ápr. 11. 16:49
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Háát, én passzív vagyok, ha gondolod szívesen segítek kiválasztani a "legjobb oldaladat" mutató képet! :) Mellesleg ehhez én szerintem nagyon értek :P
2013. ápr. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

szerintem itt az a fő tényező,hogy mennyire vagy pasis/csajos.

énnekem uni ként ijen dolgok nem játszanak.

de nyilvány te mint aktív egy olyan képet preferálsz ahol kijön a férfiasságod,de nem biztos hogy ez minden passzívnak bejön.

de ha dobsz egy képet véleményezlek.

2013. máj. 21. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!