Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex/leszbi lányok. Rólatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex/leszbi lányok. Rólatok mindenki tudja a nemi identitásotok?

Figyelt kérdés

gondolok arra, hogy (főleg bi.-nél) mindenki tudja, vagy úgy vagytok vele megtudja ha kell...

és ha tudják, mennyi idő után mondtátok el? milyen kapcsolatban vagytok vele? (barát, ex, csak ismerős. stb...)



2013. ápr. 11. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy tudják lehet hogy nem. Ha kérdezik megmondom, de csak olyasmit szoktak hogy leszbi vagyok-e, ami nem igaz. A szüleimet általában kijavítom, ha a jövendőbeli férjemről van szó és visszakérdezek hogy mi van ha feleségem lesz. (Viccelődésnek is felfogható, de szerintem tudják mi van)

Egyedül öcsinek mondtam el csak úgy, szinte rögtön miután rájöttem. Ugyanúgy jóban vagyunk. (Csak most már megszoktuk vitatni a nő ügyeket:D)

2013. ápr. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Rólam csak a barátnőm tudja, hogy bi vagyok, de ő elfogadja az ilyet, mert ő is annak vallja magát. Egyelőre senki másban nem bízok annyira, hogy elmondjam.
2013. ápr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
értem... köszi a válaszokat.. :)
2013. ápr. 11. 17:10
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
az identitás azt jelenti, hogy lánynak vagy fiúnak érzed-e magad. azt, hogy ki felé vonzódsz, orientációnak hívjuk.
2013. ápr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Na, végre... az előttem író legalább tudja mit jelent az identitás... Már fájdalmas nézni, hogy hány ezer kérdésnél használják tévesen...


Egyébként én csak olyanokkal barátkozok, akik nem akadnak ki ezen. Nem akarok titkolózni.

2013. ápr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
ha szóba kerül elmondom, de nem indítok azonnal ezzel. nem érzem azt hogy ki kéne írnom a homlokomra és parádéznom vele.
2013. ápr. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
róllam általában azuok tudják (lányok) akikkel volt dolgom is.. :DD
2013. ápr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anizotropikus ***** válasza:
100%
Akinek tudnia kell az tud róla, barátnő, barátok.
2013. ápr. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
csak a legjobb barátnőm,tudja.A szüleim inkább csak sejtik.
2013. ápr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Rólam szinte mindenki tudja aki ismer.A szüleim előtt sosem titkoltam,az ismerősi körben meg valahogy kitudódott.Elmondtam valakinek aztán szép lassan terjedt a hír.Jobb lett volna ha nem tudják meg,de így legalább nem kell titkolóznom.bi L
2013. ápr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!