Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem fogadják el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogadják el a heterók a meleg pasikat? Bővebben lent mindenki válaszát várom!

Figyelt kérdés

Ez lehet egyszerű kérdésnek tűnik de kíváncsi vagyok rá!

Én meleg vagyok és azt nem értem a heteró pasikban, hogy miért nem fogadják el őket, és miért gúnyolják?

Voltam már olyan társkereső oldalakon is ahol heteró és meleg pasik is vannak, és a meleg szobában volt olyan hogy a többség "heteró" volt. Akik elmondásuk szerint kíváncsiak, és már lassan több a biszexuális pasik mint a melegek. Szóval ezt nem értem. Mi a baj azzal hogy valaki meleg? Tehet ő róla? És mivel ártott nektek hogy ezt érdemlik? Ha egy mozgássérült embert láttuk az utcán azt is gúnyoljátok? Vagy egy idős bácsit, vagy ha például valaki egy kicsit is különbözik tőled? Beszéltem már olyan pasival is akinek családja van és nem szeretné hogy kiderüljön hogy a pasikhoz is vonzódik, szóval bárki lehet manapság férfival is akiről nem is gondolnád. Nem érthetitek hogy sok meleg fiú milyen nehéz helyzetben van hogy elfogadja magát, van hogy emiatt sokan az öngyilkosság gondolata is megfordul a fejében.

Ha például a te fiad meleg lenne és nem merné neked elmondani, mert látta hogy megvetsz egy ilyen embert és emiatt magába fordulna az neked jó lenne?

Az előítéletek miatt nem meri sok meleg fiú felvállalni magát a szülei, és a barátai előtt.

Megértenéd ha csak egy napig meleg lennél, hogy mivel kell szembenézned nap mint nap.

Undorítónak tartod amit ők csinálnak, én nem is ezt kérem hogy fogadd el, mert ami a szobában történik az amúgy is csak két emberre tartozik.

Még egy kérdés. Ha valaki a pisi-kaki szexet kedveli, vagy a BDSM-et ami téged nem indít be azt az embert is megveted amiért ezt csinálja?

Elég volt a kérdésekből, válaszokat várok.

Egy idézettel zárom:

Nem a bűnöst hanem a bűnt kell elítélni!!!


A gúnyolódó válaszoktól kíméljetek, mert ezzel csak saját magadat minősíted.



2013. ápr. 10. 00:45
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
100%
én aztán senki közt nem teszek különbséget csak a rosszindulatú emberek közt...
2013. ápr. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 A kérdező kommentje:

sünii:

Köszönöm a válaszod, látom te legalább egy érző ember vagy :)

2013. ápr. 10. 00:52
 3/68 anonim ***** válasza:
80%
2013. ápr. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
70%

"Undorítónak tartod amit ők csinálnak, én nem is ezt kérem hogy fogadd el, mert ami a szobában történik az amúgy is csak két emberre tartozik. "


Nagyjából én is ezt gondolom, nem zavar, amit csinálnak ha azok normális keretek közt folynak.

De attól kilennék, ha az utcán homokos párt látnék csókolózni.


A melegfelvonulásról mit gondolsz?

(Én nem értek vele egyet, szerintem felesleges provokáció– a háromgyerekes családapák sem vonulnak fel, akkor a melegek se!)

2013. ápr. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
100%

nem vágom miért undorodnak tőletek

de úgy konkrétan leírnátok hogy miért. mert ennek csak van indoka azon kívül h homoszexuálisok

2013. ápr. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 A kérdező kommentje:

13. köszönöm a válaszod!

Ha a kérdésedre szeretnéd a választ nézd meg Az imák bobbyért című filmet.

Nagyon szép egy meleg fiúról szól akinek az édesanyja nem fogadja el a másságát, mert szerinte a bibliában az áll hogy bűn.

Emiatt a fiú elkeseredik és öngyilkos lesz. Nagyon szép film és igaz történet.

Ezután az édesanya elmegy a melegfelvonulásra hogy kiálljon a melegek jogaiért!

2013. ápr. 10. 01:06
 7/68 anonim ***** válasza:
30%

A melegfelvonulásokkal sikeresen elérték a hozzád hasonlók hogy az egész ország undorodjon a melegektől.

Amúgy nemtudom, nagyon nem érdekel ki mihez vonzódik, de azt nem tudom támogatni hogy egy meleg pár gyereket fogadjon örökbe. Szerintem a legtöbb embert a gondolat is kirázza attól hogy mi lett volna ha 2 apa nevelte volna fel.

2013. ápr. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 A kérdező kommentje:

Sok a c:

Ezzel nem az volt a szándékom hogy felhívjam magamra a figyelmet.

Én csak kérdéseket tettem fel hogy legalább mondj egy elfogadható indokot miért utálod ennyire őket?

Egyébként én tudtommal nem sértegettelek, te meg nem is ismersz és már rögtön ítélkezel.

Mi történne ha az egyik legjobb barátodról kiderülne hogy meleg?

Őt is lehordanád mindennek? És elítélnéd? Soha többé még csak szóba sem állnál vele?

Mert valljuk be ez is előfordulhat.

De amiatt hogy kiderülne róla hogy más mint te attól még ugyanaz az ember maradna!

2013. ápr. 10. 01:10
 9/68 anonim ***** válasza:
72%

nem magára hívja te ész hanem a többi melegre

na viszont abban egyetértek akármennyire nem teszek különbséget senki közt hogy nem kell fölvonulni

1 magatokra hozzátok a bajt

2 nem bírják h külön figyelni kell rátok

a feketék se vonulnak fel mert feketék

mondjuk az olyan felvonulás ahol mondjuk testileg fogyatékos (elnézést a rossz kifejezésekért)vonulnak föl annak van értelme (becsülöm azokat akik reménytelen helyzetekben is próbálkoznak és akarnak tenni ha tudnak )

De én nekem tényleg nincs bajom a melegekkel de ha nem dörgölitek mindenki orra alá h melegek vagytok akkor nem fognak foglalkozni veletek

2013. ápr. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem értem miért idegesíti ez a hetero férfiak többségét, hogy lehet egy ilyen kérdést provokációnak venni :D

Az idézet pedig véleményem szerint egyáltalán nem kapcsolódik ide..


19/F (hetero)

2013. ápr. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!