Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek ha valaki biszexuá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha valaki biszexuális, akkor megengedett hogy a párja mellett néha tegyen egy kis kitérőt a saját neméhez?

Figyelt kérdés

Ti elfogadnátok hogy ha a párotok biszex lenne,és néha

szüksége lenne rá,hogy a saját nemével is létesítsen szexuális kapcsolatot....nemrég olvastam egy kérést,sok olyan válasz jött ezzel a témával kapcsolatban,miszerint ez teljesen normális,például egy biszex családapuka ezt írta:


"Én a volt barátom gyerekének lettem a keresztapja, miközben a neje tudja, hogy sokáig voltunk jóbarátok - de azt nem, hogy időnként még most is a barátság mellett extrákkal is kényeztetjük egymást.

Lehet pfujolni, de ha titokban tartjuk, a neje soha nem jött volna rá. Ő (bolond) egy őszinteségi rohamában elmondta neki, onnan útált engem, majd megbékült, -- mégegyszer nem követjük el a hibát.

Ne félj kislány, a BI pasi barátod soha nem akar téged otthagyni és soha nem fogja a barátját választani, mert a BI pasik csak "csemegéznek" időnként ----- ahogy a BI csajok is (sokkal többen, mint a fiúk) csak játszanak a barátnőjükkel. Érdekes, AZ szinte megszokott a fiatal lányok között -, akkor miért olyan nagy dolog?"


Az említett kérdés: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..



2013. máj. 6. 12:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Ha az illető párja be van avatva,és neki ez így elfogadott,akkor szerintem ez így teljesen elfogadható.

Mindenki maga dönti el,hogy milyen párkapcsolatot szeretne magának.

Viszont ha valaki tényleg szereti a párját,a háta mögött

nem járkál el más pasikhoz,vagy nőkhöz,teljesen mindegy a kettő,ez így megcsalás,és a bizalom teljes hiánya jellemzi a kapcsolatot,ami ugye rég rossz....az ilyen ember nem tudom miért házasodik meg,majd vállal gyereket....

2013. máj. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Részemről ok, viszont addig én elmegyek kurv@zni, ugyanis nekem is jár a csemege.
2013. máj. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont egy biszex pasi vagyok,és engem nem kísért a gondolat...Sőt,senkivel se csalnám meg azt,akivel épp vagyok.Mondjuk párkapcsolatot csakis nővel tudok elképzelni,szexet meg mindenkivel.

De a lényeg,hogy se nővel,se férfival nem csalnám meg azt,akivel vagyok,mert szeretem.Ez alól nincs kibúvó.Akit szeretek,nem dugok félre,ennyi az egész.Lehet színezni,hogy valaki nem veszi megcsalásnak,meg ilyenek...De az.Ahogy a kígyó sem kukac,ez sem normális dolog...Vagyis akkor nincs elég nagy kötelék,amikor ilyet tesz valaki...

2013. máj. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
én is bi vagyok de szerintem ez baromság számomra a megcsalás az megcsalás tök nyolc hogy férfivel vagy nővel
2013. máj. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
13%

A megcsalás a szívben, lélekben történik. Az aktushoz pedig nem kell feltétlen "szerelmesnek" lenni...! Akkor az is megcsalás, ha a párod, feleséged, férjed mellett önkielégítesz? Akkor is "megcsalod" őt?! Nem?!!!

A BI férfiak többsége "csupán" arra vágyik, hogy lássa, érezze a másik intim részét, megfogja, élvezze, - s nem is kívánja az aktust férfival. Az inkább megcsalás, ha a nője mellett másik nővel van, de egy laza kapcsolat egy baráttal, pláne az említett esetben is egy stabil jóbaráttal... Ismerek olyan srácokat, akik boldog, akár többgyerekes családapák, kiegyensúlyozott élettel, csak a barátságot olykor kiegészítik extrákkal. Ez inkább elfogadott számomra, mint aki minden nőnek nekimenne. Már bocs, de az is megcsalás akkor, ha eljátszik a gondolattal, mi volna, milyen lenne egy másik nővel - vagy pasival. Egy jóbarát nagyobb biztonságot jelenthet a nő számára is. És mi van azokkal, akik 3-asban szeretkeznek, vagy swinger klubba járnak... A mai világban szerintem lassan elfogadott az ilyen gyakorlat - akár a másik tudtával, de akár tokban is. "Hazudj költő -, csak rajt ne kapjanak!" :)

2013. máj. 7. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
5ös,ritka nagy hülyeségeket tudtál írni...
2013. máj. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

ma 09:28


Teljesen egyet értek!

Az önkielégítéssel összehasonítani a megcsalást...idáig bírtam aztán tovább se olvastam.

2013. máj. 7. 09:56
 8/14 anonim ***** válasza:
55%

igen

szerintem ez nem megcsalás,legalábbis nem olyan mint amilyet a többség annak tart.

azaz:ha azt mondom a barátnőmnek,hogy "megcsallak" akkor egy nőre gondol,de én nem egy másik nővel vagyok. tehát nem is csalommeg.

2013. máj. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

ma 15:16


ez értelmes hozzászólás volt,szerintem az,hogy nő,vagy férfi az illető,teljesen elhanyagolható dolog....

2013. máj. 8. 15:45
 10/14 anonim ***** válasza:
95%

Biszexuális vagyok és számomra ez nem kibújó, hogy nekem szükségem van mindkét nemi szervre egyszerre, mert nincs. Ha valakit szeretek azzal vagyok. Ebben az esetben, ha vele ellenkező neművel csalom meg, akkor is megcsalom.

Azonban mondjuk el tudok képzelni olyat is, hogy valakit ez nem zavar... akkor azt nem zavarja, ez teljesen szubjektív.

Ez szerintem nem attól függ, hogy valaki biszex-e vagy sem. Inkább attól, hogy valaki mennyire vesz komolyan egy kapcsolatot, mennyire a monogám kapcsolat híve az illető.

2013. máj. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!