Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mazo bi vagy meleg srácok! Mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mazo bi vagy meleg srácok! Mi a tapasztalatok, mennyi komoly fiatal jelentkező van?

Figyelt kérdés
Régóta keresek fiatal mazo srácot, de csak kíváncsi érdeklődőkre akadok, vagy olyanokra akik nem vékonyak illetve idősekre. Pedig jó lenne egy vékony fiatal mazo szolga fiú. Szóval nektek mi a tapasztalatok?

2013. máj. 20. 08:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
túl nagyok az igényeid kíváncsi lennék te hogy nézel ki? :-)
2013. máj. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én vékony normális srác vok:) Csak azt várom el, hogy olyan legyen mint én. Ennyi elég:)
2013. máj. 20. 09:45
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
olyan, mint te? tehát mindketten szolgák lennétek vagy domok? ez így nem fog stimmelni :D
2013. máj. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
:D külsőre értettem
2013. máj. 20. 10:18
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Ha számodra csak a külső számít az ember aki mögötte lakozik nem, akkor az Isten mentsen meg tőled mindenkit!

Te egy önző hedonista vagy aki kegyetlen nap pofonokat fog az élettől kapni.

2013. máj. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Írjátok nekemis lecci :) enis fiatal vok vékony :)
2013. máj. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

Neztel mar bele a mazo pszichologiai hatterebe?

H mitol lesz valaki mazo? vagy szado?

2013. máj. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdekelne ez a pszichikai hátteres dolog. Szívesen lennék szolga, de bizalom nélkül lehetetlen... Így lehet nem is leszek :D Pedig az úr tuti örülne :D
2013. máj. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

Az ilyen szexualis elferduleseknek (mint a szado vagy a mazo) gyerekkori pszichologiai okai vannak altalaban.


A tisztazas kedveert, a homoszexualitas nem ebbe a temakorbe tartozik. A homoszexualitas es a biszexualitas nem valasztas, egyszeruen igy szuletik az ember es az allatvilagban is rengeteg fajnal megfigyelheto. Az egyetlen kulonbseg h az allatvilagban nem kozositik ki a melegeket..

2013. máj. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Engem is érdekelne a pszichológiai háttér, mert teljesen normális családban nőttem fel. Szóval így izgi lenne. Teszem hozzá sose volt ilyen vágyam, csak egyszer volt rá lehetőségem és kipróbáltam. Na és tetszett:) A fiatal vékony jelölteknek meg írok, de ugyanazzal a lendülettel amivel azt írta, hogy írjanak neki, írhatott volna :)
2013. máj. 22. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!