Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiatal, passzív fiúk! Nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal, passzív fiúk! Nektek milyen aktív pasi jön (ne) be? Olyan, akivel ismiznétek is!

Figyelt kérdés

Milyen típusú aktív férfi az ideálotok? Olyan, akivel találkoznátok is, de olyan aki nagyon bejönne nektek?!


/ Mivel ez meleg kérdés, kérem aki saját maga, vagy más bosszantására olvassa és ír, hanyagoljon! /



2013. máj. 19. 18:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tök mind1, mivel csak olyannal szexelnék akibe szerelmes is vagyok, és ha már valakibe beleszeretek teljesen mindegy, h néz ki, mert megszépül a szememben.
2013. máj. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

én csak akkor nem ismerkedek meg valakivel, ha nem tud helyesen írni, meg ha nagyon lepukkant. most valaki írt nekem egy kb 10 betűből álló mondatot, és abba is volt 3-4 helyesírási hiba, akkor mit gondoljak?

de az tökéletes, ha rosszfiús, erős és humoros :P

2013. máj. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Legyen jó humorú, férfias, és ne legyen alacsony :) 21/f
2013. máj. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

Fura a kérdés olyan izé,nem magyar a megfogalmazás.


Tehát én minden pasival ismiznék is,nem egyéjszakás kalandot keresek.És ha bejön (én is neki) akkor simán lehetne sex kapcsi.

2013. máj. 21. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem teljesen mindegy az ideálról beszélni, mert ha jön egy olyan, aki messze van az ideálomtól, de beleszeretek, akkor attól függetlenül , h nem az ideál, attól még összejövök vele:)
2013. máj. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
ne legyen 30 kilós kis szar és teljes odaadással szeressen az ágyban! hajlandó legyen áldozatokat hozni értem
2013. jún. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Legyen kicsit izmos és jóképü,figyelmes,gyengéd és kedves:)
2013. jún. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%

Te is izmos vagy, és jóképű, és magas?

Vagy most ez hogy megy?

Ti vagytok a "nők"?

2013. júl. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
10%
Utolsó ezen mekkorát szakadtam xDD mi ezt normális férfiak nem fogjuk érteni soha...
2013. júl. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a csupasz, vékony testalkatúak jönnek be.
2013. szept. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!