Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lány, aki mostanában nőket vonz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány, aki mostanában nőket vonz?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, önbizalommal teli attraktív csajnak tartanak mások. Nem volt soha gondom az ismerkedéssel. De mostanában valami megváltozott.. Egy 40ezres városban élek, ahol engem és a páromat is sokan ismerik.

ha vele megyek buliba, mostanában nem a férfiakat kell leráznom , hanem a nőket! Gátlástalanul bámulnak, puszikat dobálnak, bókolnak, fogdosnak ismerősök és idegenek egyaránt, mit sem törődve azzal, hogy a pasim ott áll mellettem, és már neki is feltűnt, sőt, zavarta.

Bevallom mostanában erőteljesen feltört bennem egy biszexuális hajlam, és arra gondolok, hogy ezt valahogy érzik a lányok, mert eddig ilyenek nem történtek velem.


Mit gondoltok erről? volt már hasonló élményetek?


Vagy egyáltalán mi válthatja ki egy hetero lányból, hogy félreérthetetlenül rányomuljon a barátnőjére a fiúja előtt??



2013. máj. 21. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valaki elterjesztette rolad, hogy vonzodsz a lányokhoz (is), a fiud csak alibi, esetleg meleg.
2013. máj. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:D én nem mondtam el senkinek, bár hallottam már vissza olyan cifra dolgokat magamról, hogy lehet benne valami.. de ezt a viselkedést akkor sem értem.
2013. máj. 21. 15:57
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
"önbizalommal teli attraktív csaj" Ha ezt leforditod : Fius karakter. Következtetés: Biztosan a lányokat szereti.
2013. máj. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
bár bocs de szerintem ez rohadtul nem azt jelenti hogy fiús valaki..:D
2013. máj. 21. 16:41
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
velem is ez volt egy idoben es emiatt én is ki akarom mar probalni csajjal..... most meg nem jon ossze
2013. jún. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!