Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ítélik el mostanában a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el mostanában a férfiak a bevállalós nőket?

Figyelt kérdés
Úgy látom,hogy borzasztóan konzervatív a társadalmunk.Egy csomó férfi panaszkodik a nőkre.Nem értem az ilyeneket,szerintem meg túlságosan is maradiak az emberek.Nem értem,miért baj az ha valaki fiatalon szereti a kalandokat,benne van minden jóban.Miért zavar ez bárkit egy kapcsolatban?Inkább örülhetnétek neki. 25N
2013. ápr. 23. 21:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A konzervatív fogalmát ne keverd ide kérlek, ha nem tudod a jelentését. Más, hogy vannak még erkölcsös emberek.

Én személy szerint azért nem támogatom a fiatalkori kalandozásokat, mert nagy a veszélye annak, hogy kiég az ember. Ugyanakkor olyanról is hallottam már, aki élte világát, s aztán a legmenőbb családanya lett belőle. Mármint hűséges, és társai.

2013. ápr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mert görbe tükör ez számukra. Nem tudnak magukba nézni túl fájdalmas lenne a valóság számukra hogy ők is ugyanolyanok. Persze ezt csak azokra értem akik szintén kalandos életet élnek de közben meg megvetik a hozzájuk hasonló nőket...

Ésszel is lehet csinálni a kalandozásokat. Nem kell mindenkivel összefeküdni egy egy idióta buliban. Ismerkedni valakivel akiben meg lehet bízni és vele többször magyarul egy szexkapcsolat az ideálisabb mint az hogy lemegyek a dizsibe és kufircolok védekezés nélkül. Ez utóbbi nagyon felelőtlen. De ha valaki ésszel tudja csinálni azt akkor jó is lehet.

Aki meg mind két változatot megveti az nem éli rendesen az életet. Az élet ennél egyszerűbb, minthogy túl komolyan vegyük de ez nyilván csak az én véleményem.

Annyi hogy ne foglalkozz azokkal akik lenéznek emiatt! A Te életed. Azt csinálsz amit akarsz. Biztos te jobban jársz ezzel, mint az aki mindig a másik életébe bele kotnyeleskedik.

2013. ápr. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
Nem a kalandokkal van a gond, hanem azzal, hogy ilyen embereknek nincs erkölcsi tartásuk ilyen téren, persze tisztelet a kivételnek. Itt arra kell gondolni, hogy az ilyen "laza" csajok/pasik később is csalni fogják az aktuális párjukat.
2013. ápr. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Én kajakra pont az elletettjük vagyok,én csak a bevállalós csajokat szeretem akik dögösek és igen benne vannak a ,,jóban".Én imádom őket,aki felöltözik szép ribisen és akár parkban is egymásnak eshetünk. :D


25Ffi

2013. ápr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdező! egy kicsit el vagy tévedve, régebben is volt sok minden, csak akkor volt annyi eszük az embereknek, hogy csendben csinálták, nem úgy mint most

engem nem zavar, mindenki azt csinál amit akar, az ő dolga N

2013. ápr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
gyere nyajjam ki a punidat
2013. ápr. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

1.Szarok rá, h ő mit vállal meg mit nem, nekem nem kell olyan nő, akin átment a fél város.

2.A tapasztalat azt mutatja, h az ilyen "bevállalós" nők később is ilyenek.

2013. ápr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ennek örömére és megynyugtatásul, akkor beveheted a fa,szomat :) :D
2013. ápr. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem értek egyet azzal,hogy aki fiatalon belemegy néha egy éjszakás kalandokba az mindig ezt fogja csinálni.Szerintem senki nem úgy tervezi az életét,hogy még ötvenévesen is csak alkalmi kapcsolatai lesznek.Minden ember folyamatosan változik.A könnyen kapható nők is változnak egy idő után.
2013. ápr. 23. 21:42
 10/14 anonim ***** válasza:

Ez nem beválalósság,amit te mondasz,hanem ribanckodás.

A "kalandok" határozottan ribanckodás...És azt senki se szereti.És nem konzervatívak,hanem következetesek,és van még erkölcsi tartásuk-nekem is.

Kevered a fogalmakat...

De mindegy is,ha nem hoz veled és a hozzád hasonlókkal össze a sors...Mert amúgy nem megyek oda,leköpni az utcán,de ha kérdezed,akár itt,akár élőben,úgyanúgy ezt fogom mondani.Csak kérdetlenül nem mondom.

2013. ápr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!