Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi srácok! Egy kezdőt felavatn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi srácok! Egy kezdőt felavatni olyan, mint szűzzel lenni?

Figyelt kérdés
Én egy srác vok, aki kipróbálná milyen srácot dugni, de nem találtam még senkit, pedig azt hittem ez így nagy izgalom lehet. Tévedek?

2013. jún. 10. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Mesélj magadról, lehet érdekelsz! :)
2013. jún. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vékony pesti srác vok:) Azonban csak a fiú szerep érdekelne:)
2013. jún. 10. 12:16
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Ha téged is dughatlak akkor érdekel, ha nem..akkor ezvan:)


Gondold át-fiatal pasi vagyok.

2013. jún. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ftf1983 ***** válasza:
66%
Nekem mindig fura, amikor azt írja valaki, hogy nem talál senkit. Szerintem rossz helyen keresel. Ha én akarok annyi dugható srácot találok, amennyit akarok és akár kíváncsi heterókat is, akiket én dugok meg először. Szóval szerintem jó helyen kell keresni...
2013. jún. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Egy sz@rházi ember a kérdező, ne vesződjetek vele!
2013. jún. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én ugyanígy vagyok ezzel.....csak a férfi szerep érdekelne engem is,és egyenlőre csak 1x


izmos,fiatal

19/f

2013. jún. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!