Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha szeretem a yuri-kat akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretem a yuri-kat akkor tuti van bennem leszbikus hajlam?

Figyelt kérdés
Nézem és felizgulok rájuk

2013. jún. 17. 21:42
 1/9 ASOT ***** válasza:
Mit?
2013. jún. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
gyurikat?
2013. jún. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Lány és lány közötti szerelemről szóló anime(japán rajfilmsorozat) vagy manga(japán képregény) ami nem tisztázott, hogy feltétlen tartalmaz e szexet vagy sem :)

De vannak szexuális tartalmú animék és mangák.

2013. jún. 17. 21:50
 4/9 anonim válasza:
64%
Yuri Boykákat xDDD
2013. jún. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
gondoltam hoyg ez valami anime lesz :D
2013. jún. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor van benned leszbikus hajlam hogy ha megkívánsz egy másik lányt szexuálisan.
2013. jún. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Yuri. (Y)
2013. jún. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

tuti van xD mindenkinél így kezdődik xD (már aki néz animét)

tulajdonképpen berágja magát az ember agyába a gondolat, hogy milyen lehet. milyen lehet ha nem is lefeküdni csak szerelmesnek lenni egy lányba. hát igen... olvass mangát is, na az még rátesz vagy 3 lapáttal :D

egyébként, nem feltétlenül... szereted a yaoit is? mondjuk van a két dolog között egy szakadék...

a yaoit lányoknak készítik, ahogyan a yurit is, hiszen egy fiút nemérdekli túlságosan két lány szerelme, inkább csak két lány meztelenül xD

amúgy, mennyi idős vagy? mióta nézel ilyesmit? a yaoirol tértél át, vagy ezzel kezdted?? én spec yapi fan voltam, aztán csak yuri most meg olyanmindegy nekem xD

2013. okt. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem néztem/olvastam előtte yaoi-t. 20 vagyok.
2013. okt. 14. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!