Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Az osztálytársaim leszbikusok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osztálytársaim leszbikusok lennének titkon?

Figyelt kérdés

Lehet én látom rosszul, sőt biztos, de nem értem. Elmentünk osztálykirándulni, és két csaj osztálytársam egymás ölében ült, meg ölelgették egymást.


Jó, be voltak b@szva, de akkor is!


Amúgy meg józanon hozzá sem szólt egyik a másikhoz egész évben, itt meg mintha nagy szeretet lett volna...


Leszbikusok? Alkohol hatására nem tudják magukat visszafogni?



2013. jún. 6. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
az alkohol megszépíti a világot egy pillanatra.
2013. jún. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy azok lennének. Valószínűleg a pia hatása, de ha mégis azok, akkor is az dolguk.
2013. jún. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi is ezt csináljuk a legjobb barátnőmmel, de nem vagyunk leszbikusok...
2013. jún. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy egymás ölében ülnek pia hatására, még nem jelent semmit :D

Amúgy én az vagyok, mégsem üldögélek más ölében piásan :D

Egyik sem mérvadó :D

2013. jún. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Alkohol hatására az ember elkezd mindenkit szeretni, aki éppen ott van. :D Nem leszbikusok.
2013. jún. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!