Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meleg gyerekek szülei! Ti mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg gyerekek szülei! Ti mit tesztek a gyereketekkel, ha bevallja, hogy meleg?

Figyelt kérdés

Te mit teszel a gyerekeddel, ha bevallja, hogy meleg??

Kérlek, meséljetek egy keveset, hogy mit éreztetek akkor mikor megtudtátok és hogy milyen volt az utána következő időszak.

Együtt tudtok élni ezzel a gondolattal, vagy el is tudjátok fogadni a gyereketeket olyannak amilyen?



2013. aug. 11. 23:41
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
89%

én egy 15 éves fiú vagyok biszex,igaz,hogy én nem vagyok szülő de ha az leszek(ha leszek) akkor én elfogadom ez ellen nem lehet tenni semmit genetikailag van benne a gyerekben...

a szülőnek az a dolga hogy fel nevelje a gyermekét és jó jövőt biztosítson neki,ha egy szülő megtudja a gyermekéről akkor valószínűleg először azt gondolja hogy hol rontotta el stb. de ez nem a szülő hibája neki ezt el kell fogadni,

hiszen a gyereke ha eddig is szeretik a gyereküket akkor ez után mi okuk lenne rá hogy ne szeressék?hiszen ugyan az az ember csak +1 információja van a szülőnek elkell fogadni olyannak amien és kész 15/f/bi

2013. aug. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
92%

# 1

Jézusom!

Mi van akkor, ha a szerencsétlenbe genetikailag van kódolva és nem "tanult hülyeségről" van szó?


Meg aztán mi a garancia arra, hogy pár év múlva nem jön rá arra, hogy nem boldog és lép le egy másik férfival? Félelmetes apa lehetsz, ha ez igaz.

2013. aug. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
91%
Első válaszoló! Büszke lehetsz magadra, amiért a fiadat belekényszerítetted egy hetero kapcsolatba. Az lehet, hogy házasságban él, de biztos vagyok, hogy nem boldog.
2013. aug. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
87%
1,ha igaz akkor grat. Az ilyet kellene addig kínozni amíg össze nem szarja magát.
2013. aug. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
3%

normális esetben agyonverném

(nincs gyerekem)


de az én felfogásom (konzervatív ideológia) szerint elég elfogadhatatlan egy eset

azért megpróbálok értelmesebb megoldást is javasolni

vidd el egy kupiba minden héten (mindegy mennyibe kerűl)

és keféltesd szét az agyát, aztán keresd meg az ország összes k*rváját és azokkal is.

nem 1-2 alkalomról beszélek hanem hosszútávú 1-2év


ha ezek után mégis a saját neméhez vonzódik akkor ugy se tudsz mást tenni mint elfogadod olyannak amilyen,

2013. aug. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
83%

Gyerek vagyok, de kíváncsi lennék pár szülő válaszára.


#1 Én is teljes értékű nevelést kaptam a szüleimtől, mégsem gyógyultam még ki az elmebetegségemből. Ha lenne rá gyógymód, gondolkodás nélkül élnék vele...

2013. aug. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
94%
Érdekes, hogy a konzervatív felfogásba belefér a prostik látogatása, de az, hogy valaki vele egyező nemű ember iránt érezzen szerelmet, az nem...
2013. aug. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Hát utolsó neked javaslom, ezt nézd meg...szerintem szomorú, hogy egy anya hogyan veszíti el a fiát...csak a ''felfogás'' és a ''mit mond a szomszéd'' stílus miatt...Ami az első válaszadót illeti, ügyes avgy...ezt nevezem az idiotizmus felső határfokát átlépő abnormális parasztságnak... Szerintem a fiacskád aki már szerencsére kinőtt a kezed közül rendszeresen féremászkál fiukkal is...ja és persze ágyba is bújt már párral biztosíthatlak...


https://www.youtube.com/watch?v=i1UKVkXLfzc

2013. aug. 12. 00:05
 9/34 anonim ***** válasza:
1%

extrém eset == extrém megoldás

de valószínű hogy neked könnyebb a problémákkal együtt élni mint bármilyen megoldást találni

2013. aug. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Ja és kedves első....azon gondolkodtál, hogy ha a fiadnak véletlenül a Halántékcsontját(Os Temporalis) ütöd meg, és az az agy temporális lebenyére ''rámegy'' vagyis közelebb kerül és megsérti azt, akkor el is búcsúzhattál volna a fiadtól, és majd 80éves korodban, mikor Parkinszon és Alcheimer kóros leszel, az sem lesz aki egy pohár vizet adjon neked?
2013. aug. 12. 00:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!