Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lanyok, Nok! Ha ti osszejottok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, Nok! Ha ti osszejottok egy ferfival, majd az bevallja, hogy neha fiuk is bejonnek neki, esetleg volt is mar eggyel, az szamodra valook?

Figyelt kérdés

esetleg neha benne lennel, h egy kozosen kivalasztott fiu is csatlakozzon?

Szamodra hol a hatar?

(harmonikus kapcsolatrol beszelek - ugye nem akarsz hazugsagban leelni egy kapcsolatot es egy eletet...)

(kor, nem infot megkoszonom)



2013. aug. 20. 13:02
 1/9 A kérdező kommentje:
30,Ffi
2013. aug. 20. 13:10
 2/9 anonim ***** válasza:
38%

Nálam ott megszűnne a kapcsolat.

Nem ítélek el senkit azért mert a saját neméhez vagy ahhoz is vonzódik, de nekem nem férne bele, hogy előttem férfiként más férfit is kielégített vagy kielégítette őt. Bevenni meg pláne nem venném be!

2013. aug. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
Nem válóok, hanem össze se jönnék vele. Meg eleve ha párkapcsolat van, akkor ne legyen 3. fél is, csak azért mert a pasi másokhoz is vonzódik.... Ennyi erővel maradjon egyedül aztán hármasozzon össze vissza. Döntse el, hogy egy ember kell-e neki, vagy több.
2013. aug. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én benne lennék a hármasban, de csak 2 férfivel, 1 ffi 2nő felállás nem izgat. De ehhez még fiatal is avgyok...:)

18/L

2013. aug. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

Most még kipróbálnám h 2 fiúval..de csak azért mert kíváncsi vagyok! Aztán kilépnék a kapcsolatból..gyereket és családot, komoly életet nem tudok elképzelni ilyen szexuális igényű férfi mellett.

25/N

2013. aug. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Csajok!

A kérdező úgy értette a hármast, hogy a két férfi is elégíti egymást, nem csak a két férfi a nőt...

Így is bevállalnátok?

2013. aug. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt már:D
2013. aug. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
dehogy, én is bi vagyok, lehtne 3-as is 22l
2013. aug. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

oke, szal ket kulon kerdes, hogy

1. biszexualitas onmagaban valook-e, ha szeretsz valakit,


2. ha es amennyiben 1.re *nem* a valasz, esetleg szoba johet-e neha egy harmas, ha mindkettotoknek bejon valaki. nincs ilyen iranyu tapasztalatom kulonben.

2013. aug. 20. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!