Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bisex srácok! Nálatok milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ájron kérdése:

Bisex srácok! Nálatok milyen gyakori a preferencia váltás? (Több a leírásban)

Figyelt kérdés
Tehát, a biszexuális férfiaknál van olyan, hogy az egyik nemhez való vonzódásuk felerősödik, míg ugyanekkor a másik felé csökken. nekem úgy 3 hete lehetett hogy nem is érdekeltek a lányok, aztán eléggé egyensúyban volt, múlt héten meg pont fordítva, a lányokért voltam megveszve. Ezek a periódusok (nálam) rövidek, és legtöbbször meg van a balansz, de mikor van egy ilyen váltás az frusztráló. Nálatok ez hogy van?

2013. okt. 1. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Nálam úgy működik, h általánosságban a nők érdekelnek és irántuk vonzódom. Aztán van, h egy-két szép férfi testrész, vagy test is megmozdít bennem dolgokat, ha érted mire célzok. ;)
2013. okt. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:3 értem ám.
2013. okt. 1. 21:06
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Nekem kb ugy müködik mint a kérdezönél, de asszem akár 1-2 naponta változik - örülök, h most ezt kiírtad, mert eltartott pár évig amig rájöttem...

Sajnos csak elméletben, mert sráccal eddig nem voltam, föleg nem fiatal cute twinkivel, amilyen én voltam:-)

30f

2013. okt. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
5%
Köcsögök:DD
2013. okt. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Twinki! <3


Viccet félre, ezt a kérdést kiemegeltem majd. Nem túl sok biszex egyént ismerek, konkrétan egyet sem, és nem árt ha az ember tud tanulni mások tapasztalataiból. Remélem segíthetek vele másoknak is.

2013. okt. 4. 13:18
 6/7 anonim ***** válasza:
93%

#3 vagyok,

sztem van, nem is kevés. Legjobb értelmezésem szerint, nagyon sok ember látensen biszex, és a társadalmi korlátok kényszerítik be egyik, vagy ha nagyon muszáj másik kategóriaba.

Jo néhány "bicurious" heterot lattam/leveleztem mar a GYKn, olyanokat is akik 30-40 évesen jönnek rá. (valahol rám is igaz).

Persze ez sokaknak nem tetszik, de hát a föld sem lapos...

2013. okt. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%

Én valahogy akkor gondolkozom el biszex cuccon ha beleesek egy perverz fantáziába, amikor kicsit többre vágyok mint a normál szex. Olyankor valami tabu az ami izgalomba hoz és mi tabubb, mint egy másik farok, de ez inkább csak fantázia.

Persze ez könnyen elmúlik ha mondjuk szeretkezek egy jót.

De pl most így ezt leírva megint beindúlt a fantázia...

2013. okt. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!