Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem rég váltottam Mercilon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem rég váltottam Mercilon tablettáról Mirabellára. Kinek mi a véleménye a mirabella tablettáról?

Figyelt kérdés
3 éve szedtem a mercilont de 15 kiló szaladt fel rám, így döntöttem a váltás mellett. Az orvosom a mirabella nevű egyfázisos bogyót írta fel. 3 napja szedem, azt mondta ugyan úgy véd továbbra is mintha az előző tabit szedném. Aki szedi a mirabellát mi a véleménye róla?

2013. szept. 21. 20:51
 1/1 anonim ***** válasza:
én fél évig szedtem, aztán váltottunk. nekem nem volt vele semmi bajom,azt,h híztam e nem tudom, nem méregettem magam, amúgy sem vagyok vékony. mondjuk amit most szedek, gestomix, 2ezerrel olcsóbb nála, sztem azért, mert ritkán írják fl, nehéz beszerezni. nekem 3 adag volt 6200 Ft. ha van még kérdésed,írj nyugodtan! :)
2013. okt. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!